Podanie na Admina

Nick: Sowa 2016 l BOOSTING
Imię: Wojciech
Profil Steam: http://steamcommunity.com/id/TheMrCekolek/

Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? :
1..często gram na serwerze (206 lv)
2.gram kilka godzin dziennie do 2-3 w nocy
3. Znajomość podstawowych komend SM
4. jestem zananą i lubianą osobą na calym serverze
5.chciałbym uspokajać graczy w godzinach wieczornych i nie tylko
6.Jestem pomocnym graczem
Płatność składek: Przelew
Kontakt:STEAM , Ts 3

Jestem na nie.
-Gracz jest strasznie toksyczny gdy jest na serwerach, (na forum również)
-forum
+wiek
Według mnie gracz powinien troche popracować nad opanowywaniem emocji 😉

Jestem na tak
+staż
+aktywność
+Jest pomocny
+mutacja
+wiek

jestem na tak

+staż

+aktywnosc

+pomoga

Jestem na tak
+aktywność
+mutacja
+wiek
-forum
+staż

Na tak
+++wiek
+forum
+ogar
+staż
+mutacja
+/-toxic
+spoko ziom
+doświadczenie
+lubiany
+troche mało adminów

ostatnio edytowany przez PiONeeR

Na nie
-Forum
+wiek
-toksyczny
-zachowanie

ostatnio edytowany przez Myla

Na tak
-forum
+ogarnięty
+wiek
+czas przebywania na serwerze
+znajomość komęd
+mutacja
+lubiany

Jestem na tak
+staż
+++wiek
+mutacja
+forum
+zachowanie
+lubiany
+ogarnięty
💯 💯 😄

Jestem stanowczo na tak. Bardzo dobry szanujący się admin. Znam go od niedawna od początku się z nim zakolegowałem to własnie on nauczył mnie tak skakać. Dzięki niemu dużo zawdzięczam. Jako jeden z niewielu osób na serverze posiada taki dar że bardzo dużo osób go słucha. Dzięki temu wspaniale sprawował się w funkcji admina. Potrafi on uciszać piszczące dzieci po 10 lat. Jako z niewielu osób na serverze ma ukonczone ponad 18 lat. Gracz ten jest bardzo miły i towarzyski. Nawet kiedy musi isc o 2 w nocy juz a go sie poprosi moze zostac na kolejna godzine. Również to dzieki niemu ja i moi koledzy poznalismy ten server i dzieki niemu zaczalem przygode z bh. Uważam że sprawdził by sie on o wiele lepiej na stanowisku administracji niz Wojstas czy też Simon którzy sami siebie wyzwaja i straszą co chwile banem. SOWA również jest na serverze o kazdej porze dnia i nocy. Mam nadzieje ze wygra on te wybory ponieważ brakuje takich adminow jak on. Mam nadzieje ze jak mu sie uda go zdobyc, na serverze przestanie byc patologia a on to wszystko ogranie z palcem na przyciusku BAN . POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI

@Marmur dlaczefo tak twierdzisz?
@wagina12 musisz podać minimum 3 powody

0_1514493927935_Bez tytułu.png Jestem na nie ponieważ nie lubie przekupstwa reszta osób która jest na tak pewnie też została przkupiona

@Koalka Nazwa,Nie ma powodu czm na nie i chyba tyle powodów

W skrócie podanie powinno już zostać automatycznie odrzucone po tym co wysłał @wagina12

@wagina12 tego się nie spodziewałem od nich

@Koalka aczkolwiek nie mamy pewności, że jest to pomysł składającego podanie

W sumie nie wiem co napisać bo ta sytuacja jest dosyć dziwna, ponieważ to działo się za moimi "plecami", więc nie miałem na to za dużego wpływu.Low Kicka znam i zagłosował na mnie, ale nie myślałem że posunie się do czegoś takiego. Tych którzy na mnie zagłosowali możecie sprawdzić. Strasznie głupio wyszło bo chyba chłopak chciał za mocno pomòc a wychodzi to jak zawsze. Jeszcze tego by brakowało żeby tworzył multi konta. Nie umiem się bronić z tego czego nie zrobiłem.Koala wiem że mnie nie lubisz ale po co oceniać człowieka jak go się nie zna, ale jestem przekonany że wszystkie osoby które na mnie zagłosowały zrobiły to z własnej woli, ponieważ wszystkie znam. Nie wiem czym takie coś grozi, ale chciałbym o ukaranie tego gracza 🙂 więcej nie mogę napisać bo nic nie wiem, dziękuję 🤗

ostatnio edytowany przez Sowa Boosting

Oczywiście jak Koala napisał rezygnuje z podania, ponieważ stworzył się za duży "śmietnik". Tylko proszę o jedno żeby gracz został ukarany za swoje czyny.