Twój nick: Sopel14 oraz @suffocation
Godzina i data zdarzenia: między 12 a 13
Mapa: Mapa na arenkach
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Wachu
Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/wachu123/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Wachu wyzywa @suffocation na arenkach oraz grozi mu permanetnym banem na JB za nic.
Dowody: (screeny, demko): http://542562.node42.pukawka.pl/dem-am_basement-1514549820-1514551020.zip
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): @suffocation

Grafik

przyznam się na koniec że wyzwałem go od frajerów i że jest toxic ale to tyle a on się odpalił po tym jak powiedziałem że na jego mapie JB będzie jeden secret i to na środku mapy..

Potwierdzam takie zachowanie jest nie do przyjęcia !

No taka prawda , Wachu przesadził

1. Tak groziłem perma banem i to nie bez powodu ... Irytujesz mnie swoim zachowaniem zaczęło się to od dnia wczorajszego. Cóż oglądając demko powiedziałem, że mnie "wkur****" nie wiem gdzie tu widzicie obraze
  2. @Sopel14 nie wiem po co piszesz skargę ty jak nawet wtedy Ciebie tam nie było oraz @Staff również
  3. @suffocation pasuje do Ciebie określenie " Kozak w necie pi*** w świecie" taka prawda jesteś strasznie mądry podczas rozmowy i lubisz przeważać a grążąc banem miało to na celu uciszenie Ciebie
    tyle odemnie.

PS. Wiem, że macie do mnie żal, że zostały usunięte wasze ulubione mapy z JB i nie macie gdzie się buntować, to nie wtrącajcie nosa w nie swoje sprawy 🙂 . Tak wiem nie powinienem mówić, że mnie "Wkur****" wiem to były za moce słowa przepraszam z mojej strony powinienem powiedzieć denerwujesz. Z banem może troszkę przesada

Grafik

pizda w świecie, ziomek ty mnie nawet w realu mnie nie widziałeś XDD ani nie spotkałeś, nawet mnie w realu nie znasz więc nie wiem do kogo te powiedzenie pasuje

Potwierdzam takie zachowanie jest nie do przyjęcia !

@Wachu wcale mu nie mówiłeś cytuję : "Choć na solo kurwo do Poznania na taką i taką ulicę to ci wpierdole"

@Staff Admin serwera multi-areny twierdził, że jestem gruby i mam 120 cm wzrostu 🙂 Ja odpowiedziałem to byś się zdziwił . Ja tylko odpowiadałem na jego ataki.
po 2 sam chciał sie umówić ja tylko powidziałem gdzie
po 3 słowa które cytujesz są kłamstwem 🙂

Jak ty nawet nie wiesz o czym ja mówię... tak właśnie powiedziałeś do gracza @suffocation

@Staff te slowa nie byly kierowane do @suffocation tylko do admina multi-areny obejrzyj demko a później sie wypowiadaj

Coś ode mnie
Po 1.Możecie swoich problemów z JB nie sprowadzać na inne serwery?
Po 2.Na demku widać,że @Wachu nie obraził nikogo jedynie powiedział w wulgarny sposób,że @suffocation go denerwuje oraz powiedział gdzie mieszka,ponieważ suffocation wraz z Świszczem go obrażali,że waży 180kg i ma 80cm wzrostu wcale mu się nie dziwie,że się zdenerwował
Po 3.Wachu napisałeś admin arenki w tamtej sytuacji nie było żadnego admina
Po 4.Dlaczego wypowiadają się osoby których nie było w tamtej sytuacji i nie wiedzą co się zdarzyło? kieruje słowa do @M4CI3K-2 @Staff @Grind @The-Unforgiven oraz @Sopel14 który składa skargę
Z tego demka wyszło tak kilku dzieciaków zmutowanych za mutację Świszczu ban 1 dzien za obrazę a @suffocation ostrzeżenie za prowokowanie [email protected] jedynie odpowiadał na twoje zaczepki mimo wszystko w wulgarny sposób,ale nie było tam wyzwisk nie dziwie mu się porządnie go zdenerwowałeś i zamiast dalej się kłócić wolał opuścić serwer
Następne kłótnie na Arence będą skutowały banem dla obu stron

ostatnio edytowany przez VIPER
  • 15
    Wyświetlenia