,,Skarga" na Heriego i Sopla

0

Twój nick: Czak
Godzina i data zdarzenia: -
Mapa: forum
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: @Sopel14 i @Heri
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) : Zachowują się jak dzieci , prowokują siebie wzajemnie na forum , nie chcą się pogodzić . @Master @LuckyNoob ta skarga ma charakter informacyjny bo chciałbym żeby chłopaki weszli na ts'a i się w końcu pogodzili bo to już wkurza jak siebie prowokują pod każdym postem.

0

@Czak To świadczy o tym ,że nie liczy się wiek lecz to co masz w głowie 😉

0

Bo to co ja tam czytam jest jakiś paradoks (naprawdę)Jeden napierdala na drugiego jak jakiś bachor któremu zabrałeś łopatkę w piaskownicy i nie chcesz mu jej oddać i ten za to sypie Ci piach w oczy... Mają po 20 lat a zachowują się jak dzieciaczki po 7-10 lat ,że (Ach trzeba mu zrobić nazłość aby miał za to mały gnojek) zamiast pogodzić się jak 20 latek z 20 latkiem "Chuj pogódźmy się jak normalni ludzie wina stoi po mojej i twojej winie ,nie musimy gadać ze sobą ale żeby był ten święty spokój między mną a tobą i abyśmy się nie prowokowali.To nie kurwa jeden drugiemu na złość i jakieś jebane brudy wyrzuca na światło dzienne/forum) Zastanówcie się nad sobą a potem oceniajcie innych.Opisałem to w sposób osoby trzeciej, która z tym nie ma związku ale jak to widzi.I to jest moja opinia na wasz temat jesteście jeszcze dziećmi w skórze dorosłych ludzi.Jak to mówią "Plastik z ciebie dorosłego nie robi"

0

Dokładnie zachowanie obu Panów jest na poziomie przedszkola, albo nawet niżej. Niech porozmawiają jak normalni ludzie zamiast kłócić się na forum.

0

Jestem tego samego zdania co Master. Nie ma co toczyć niepotrzebnych kłótni. Można się dogadać i żyć w zgodzie. Pogadajcie sobie chłopaki żeby to wreszcie skończyć 😄

• Pozdrawiam Bart
0

Mi pogodzenie zajęło 4 miesiące, zobaczymy jak będzie tu xD

0

@Master @LuckyNoob spojrz na siebie zanim ocenisz zachowanie innych. Co do Sopelka on sie spial o Wacha do mnie a pisalem z perspektywy osoby trzeciej czy chociazby swojej. Zamiast odpuscic wachowi dalej go prowokuje.

0

Czy wy kurwa możecie wszyscy do jasnej kurwy się pogodzić i nie robić z igły widły albo chociaż zamknąć się na forum i nie robić syfu jaki jest?

0

Sropelek, nie nazywaj mnie tak poniewaz tak nie lubie. Denerwuje mnie to ze nie grasz na jb a sie wypowiadasz jacy to Nasza grupka jest zla a Wachu cudowny. Dalej drazyl tematu nie bede. Mozecie zamknac temat @Master

0

cswild.pl

0

@Heri nie ogarniam czemu mnie wrzucasz do tego worka jak nawet nie wypowiedziałem sie pod tą skargą. Zamykam @Sopel14

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć