,,Skarga" na Heriego i Sopla

Twój nick: Czak
Godzina i data zdarzenia: -
Mapa: forum
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: @Sopel14 i @Heri
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) : Zachowują się jak dzieci , prowokują siebie wzajemnie na forum , nie chcą się pogodzić . @Master @LuckyNoob ta skarga ma charakter informacyjny bo chciałbym żeby chłopaki weszli na ts'a i się w końcu pogodzili bo to już wkurza jak siebie prowokują pod każdym postem.

@Czak To świadczy o tym ,że nie liczy się wiek lecz to co masz w głowie 😉

Bo to co ja tam czytam jest jakiś paradoks (naprawdę)Jeden napierdala na drugiego jak jakiś bachor któremu zabrałeś łopatkę w piaskownicy i nie chcesz mu jej oddać i ten za to sypie Ci piach w oczy... Mają po 20 lat a zachowują się jak dzieciaczki po 7-10 lat ,że (Ach trzeba mu zrobić nazłość aby miał za to mały gnojek) zamiast pogodzić się jak 20 latek z 20 latkiem "Chuj pogódźmy się jak normalni ludzie wina stoi po mojej i twojej winie ,nie musimy gadać ze sobą ale żeby był ten święty spokój między mną a tobą i abyśmy się nie prowokowali.To nie kurwa jeden drugiemu na złość i jakieś jebane brudy wyrzuca na światło dzienne/forum) Zastanówcie się nad sobą a potem oceniajcie innych.Opisałem to w sposób osoby trzeciej, która z tym nie ma związku ale jak to widzi.I to jest moja opinia na wasz temat jesteście jeszcze dziećmi w skórze dorosłych ludzi.Jak to mówią "Plastik z ciebie dorosłego nie robi"

Dokładnie zachowanie obu Panów jest na poziomie przedszkola, albo nawet niżej. Niech porozmawiają jak normalni ludzie zamiast kłócić się na forum.

Jestem tego samego zdania co Master. Nie ma co toczyć niepotrzebnych kłótni. Można się dogadać i żyć w zgodzie. Pogadajcie sobie chłopaki żeby to wreszcie skończyć 😄

• Pozdrawiam Bart
ostatnio edytowany przez bart

Mi pogodzenie zajęło 4 miesiące, zobaczymy jak będzie tu xD

@Master @LuckyNoob spojrz na siebie zanim ocenisz zachowanie innych. Co do Sopelka on sie spial o Wacha do mnie a pisalem z perspektywy osoby trzeciej czy chociazby swojej. Zamiast odpuscic wachowi dalej go prowokuje.

Czy wy kurwa możecie wszyscy do jasnej kurwy się pogodzić i nie robić z igły widły albo chociaż zamknąć się na forum i nie robić syfu jaki jest?

Sropelek, nie nazywaj mnie tak poniewaz tak nie lubie. Denerwuje mnie to ze nie grasz na jb a sie wypowiadasz jacy to Nasza grupka jest zla a Wachu cudowny. Dalej drazyl tematu nie bede. Mozecie zamknac temat @Master

@Heri nie ogarniam czemu mnie wrzucasz do tego worka jak nawet nie wypowiedziałem sie pod tą skargą. Zamykam @Sopel14

Temat zamknięty