Skarga na Admina Kursson

0

Twój nick:hermen
data zdarzenia:03.01.2018
Mapa:de_cache
Nick Admina:Kursson
Link do profilu steam oskarżonego:http://steamcommunity.com/id/KurssoNGeez/
Opis sytuacji: Dostałem bana bezpodstawnie za wh, mam globala i wiem chyba jak się gra więc nie które pozycje prefire'uje lub skanuje, nie wiem dlaczego dostałem tego bana.

0

jestem przeciw kurson jest dobrym adminem i bezpodstawnie by ci nie dal .

0

Że masz globala nie świadczy o tym ,że jesteś czysty przykład gracza na naszym serwerze flash 102 poziom steam po miesiącu grania na naszym serwerze co dostał vaca za wh a grał bardzo dobrze....Powiem Ci tak nie banuje kogoś bez powodu ,że nie ma mnie na serwerze to nie znaczy ,że kogoś nie obserwuje a to iż dziś zacząłeś nawalać przez ściany wychodzić z prefireme i być insta wcelowany w kogoś.Przykład typek siedzi w smoku z którego mógł wyjść wyszedł z niego i wrócił na łoku ty przeczekałeś to perfekcyjnie po czym insta nade pod jego nogi i insta prefire,znalazło by się więcej z demek ale tu jest przykład jednej akcji.Tak jak mówiłem kiedyś nie banuje kogoś pernamentnie bez powodu.Pozdrawiam cieplutko ✌

0

@KurssoN popros Mastera o naprawienie pluginu albo danie lepszego 😘 A nie wrzucasz bany osobom ktore sa czyste. Gosciu dobrze strzelal nie wrzucal perfidnych wallbangow czy instant fleszy na pysk. Jak widzisz kogos na radarze jak idzie przez smolka to chyba jasne ze go przeskanujesz. Jak trafisz nejdem 3 osobym to tez wiesz gdzie sa wiec wychodzisz i strzelasz nawet na slepo jak tam stoi to go zabijesz. Taki urok 3maps czy FFA

0

Co ma plugin do rzucania insta nedu pod nogi i scanowanie idealnie przez sciany nie wallbangi?

0

@Heri Jesteś aktualnie jedyną osobą której nie chcę widzieć w moich postach 😉

0

Wrzuc demko daj obejrzec komus innemu kto dluzej gra i nie takie rzeczy widzial a nie typowi z kilka k godzin co poprostu jest lepszy od innych. Jak rzucisz nejda to widzisz dmg. Tak sie gra na tych serwerach wrzucasz nejda i widzisz ze 3 dostalo po 50 to dojezdzasz. To ze ty grasz statycznie stojac i czekajac az ktos wychyli nie znaczy ze kazdy tak gra

0

Weźcie go bo jebne tu zaraz

0

Ja jestem czysty nwm co moge zrobic by dostac tego unbana jak bym miał cheaty to bym dostał bana w pierwszej godzine grania na tym serwie, nwm inni nic nie widzą u mnie po prostu w tej akcji co wymieniłeś nawet jej nie pamietam to jest dziwne, ale czasem jest trochę szczęścia

0

@hermen Jeśli faktycznie nie używasz wspomagaczy udaj się tutaj- http://cswild.pl/category/62/prośba-o-unbana-unmuta-ungaga i napisz prośbę o unbana.

0

@kursson spokojnie to jest forum xD a według mnie temat jest do zamknięcia, jeżeli chcesz ub, napisz to w innym dziale

0

@KurssoN rozumiem, że dzisiaj sprawy z JB nie układają się za dobrze, ale naprawdę spokojnie, bo nie wypada.

0

@hermen to że masz globala to nic nie znaczy i tak jak napisał @KurssoN nawet nasz kolega flash z globalem dostał vaca za wh, a przecież on miał globala. Pisząc prośbę o ub (jeżeli wgl to zrobisz) zamień ten argument na jakiś lepszy, bardziej wiarygodny 🙂

0

Okej napisałem już prośbe o unbana ale każdemu się trafiają takie sytuacje, też czasem jest nie fortunny timing i można kogoś osądzić

0

Tak się włączę dla beki co do Flasha, ja pamiętam jak wy mowilscie że on taki dobry i wow BUK a ja widząc dwie rundy w jego wykonaniu stwierdziłem że coś ma i się nie myliłem bo vaca dostał

0

@bartulGOD no ale wiesz flash miał kilka k godzin w CS ie I podobno wygrywał lany więc wiesz 😉

0

@RÓNIN Dobrze powiedziane 'niby' ja jakoś nie wygrałem ani jednego lana nawet nie grałem na takim a odrazu to zobaczyłem. Nie chcę już dalej pisać i zasmiecac, ale dalej mnie dziwi jak ludzie patrzą na profil - wow ma skrina i napisane że lany wygrał i że jescze niby ma 10lvl fejsit ale kozak. Do tego dziwne jest to że koleś z takim kontem wziął jakieś gówno pasty że vaca dostał bo mi by było szkoda takiego konta

0

Też tego typka spektowałem i często miał dziwne aimlocki, ale daje do oceny innym to demko 😊

0

aim locki??? hah obejrzcie to demko bo nie wierze

0
Ten post został usunięty!
Zaloguj się, aby odpowiedzieć