1.Nick: MAŁPKA#OnlyHS
2.Imię: Mikołaj
3.Wiek. 15 lat
4.Staż na serwerze: Około 80 godzin na nicku ✪ 赤ちゃん
5.Profil Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198165819409/
6.Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze?: Chciałbym zostać adminem na waszym serwerze, ponieważ na serwerze mam dobry kontakt z graczami, jak i z administracją. Znam cały regulamin oraz taryfikator banów.Jeżeli udało by mi się dostać ową rangę to będę wszystkich traktował jednakowo oraz będę dawał upomnienia graczom a nie od razu ich banował. Nie spełniam dwóch wymogów a mianowicie jestem mało aktywny na serwerze oraz nie jestem po mutacji. Przechodzę mutacje i nikt nie ma ze mną jakiegokolwiek problemu z moim głosem a co do nauki to mam teraz masę nauki bo jestem w 3 gimnazjum ale postaram się wchodzić przynajmniej te 2-4 godziny dziennie.
7.Doświadczenie: Były moderator FFA 3 maps oraz only mirage. Znam podstawowe komendy SM.
8.Forma Zapłaty (PSC, PayPal, Przelew oraz SMS): Najwygodniejszą formą zapłaty będzie SMS i PSC.
9.Kontakt: E-mail/Ts-3/Forum/Steam/Discord

Neutralnie

+/- aktywność
ostatnio edytowany przez Ayoo

Na tak:
+Spoko ziomek
+Wiek
+Staż
+Mutacja
+Forum
+Aktywność
+Mikrofon
-Jest 🐵 albo 🐧

ostatnio edytowany przez Szarlej

Neutral
+staż
+forum
+doświadczenie
-podanie
-wiek(czytaj mutacja)
-widać że słabo czuje się w funkcji administratora

Powód dla którego chcesz być administratorem będę dawać upomnienia (Nie skomentuje)
Traktować wszystkich graczy równo no to chyba jasne.Więc nie widzę sensu pisać tego w podaniu.

Na Tak:
+wiek
+staż
+aktywność

Na Tak
+aktywny
+bezproblemowy
+bezkonfliktowy
+pomocny
+spoko typek

• 9
    Wyświetlenia