//Wzór podania na Moderatora:

+ Nick: Kaneś☂
+ Imię: Szymon
+ Wiek: 16 skończone zaczynamy 17 😄
+ Staż na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.73:27105/top_players/?query=Kaneś
+ Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/kanes1910/
+ Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze? : Jak na każdym serwerze są dzieciaki którzy nadużywają mikrofonu, bardzo przeszkadza to mi i chłopakom z serwera. Obserwuję serwer już o paru tydz i co prawda formalnie jest dużo adminów ale gra tylko jeden- Człowiek który oszukałdiabła przy okazji pozdrawiam :). Jest wbite te 15 godzin, poznałem już 3/4 graczy stałych, ze wszystkimi się dogaduje :). Bardzo denerwuje mnie to rashowanie przed 45, myślę ze plugin anti rash był by dobry, ale jak nie ma to myśle ze sie przydam.
+ Doświadczenie: Doświadczenie mam duże, W tamtym roku posiadałem swój serwer, dla ciekawskich awp 😄 Zam większość komend. @Wielki_HeadShot jak coś to tam mam parę fajnych pluginów (będę mógł podesłać). Oczywiście pełniłem funkcje admina na paru serwerach 🙂
+ Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): Chyba przelew, zobaczę.
+ Kontakt: Fb, steam, forum (odwiedzam regularnie).

//Wymagania na Moderatora:

• 15 godzin przegranych na serwerze (Jest)
  • Mikrofon (Jest)
  • Mutacja (Jest)
  • Wiek +15 (Jest)
  • Aktywny udział w życiu forum (Jest)
  • Znajomość podstawowych komend SM (Jest)
  • Posiadanie konta na forum minimum 7 dni (tylko tego nie spełniam, 5 dni temu dołączyłem, ale zanim podanie będzie zaakceptowane to już wbije tydzień 😄 )

Na Tak

-staz
-forum
-mutacja
-jest spoko

Ciągle reklamuje podanie.
Denerwuje.
5 dni na forum.
Wiek ok

Na NIE

@Golomp_Adrian po 1 "Ciągle reklamuje podanie."- Gracze chcieli żebym powiedział jak złoże podanie, to powiedziałem XD

@Kaneś Nie wypowiadaj się pod swoim podaniem.. Nie musisz reklamować podania bo każdy i tak go zobaczy 😉

ostatnio edytowany przez KurssoN

Jestes 5 dni na forum 😕
Neutralnie
+mikro
-forum
+/-nie widze cie na tym stanowisku
Pozdrawiam Ł4Buzik

ostatnio edytowany przez Rose
Moderator DD2/Mirage/Cache

@Kaneś nie wypowiada się pod swoim podaniem, po to ono jest aby to inni Cię ocenili 😉

Globalny Moderator

@Golomp_Adrian ty grasz w minecrafta???

Podanie na tak:
+doświadczenie
+podanie
+staż
+podanie

Ban Team Moderator Deathrun 5 Moderator Deathrun

Na tak:
+wiek
+podanie
+doświadczenie