Gratulacje dla Sopla i Heriego

0

Chłopacy dorośli i się wkońcu dogadali . Jednogłośnie mogę powiedzieć że drama dobiegła końca . Gratki .

0

Wowowoowowowo
Naprawde chyba ta gorączka jest na wysokim poziomie ,że już zwidy mam

0

Gratki gratki xD

0

Ach milo 🙂

0

🙂

0

:d

0

No i w końcu drama alert STOP

0

Co do słuszności, czy powodu sprzeczki się nie odniosę, bo nie śledziłem tematu. Chciałbym jednak zaznaczyć, iż zupełnie nie zrozumiałe dla mnie jest to jak postrzegany był spór. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego wyrażanie swojego nie zadowolenia w stosunku do drugiego człowieka okrzyknięte zostało jako "dziecinne". Jeżeli prześledzicie tamten temat, z pewnością dostrzeżecie śladową ilość słów pisanych pod wpływem emocji. Co w tym złego? Jeżeli dyskusja prowadzona była w sposób nazwijmy to kulturalny to co ma do tego bycie dziecinnym? Jeżeli przeszkadzał wam sam fakt iż było to prowadzone na forum, ok. Można wtedy zamknąć temat i kazać dokończyć na priv. Ale czy jeżeli stykają się dwie osoby o różnym spojrzeniu na świat, posiadające inne systemy wartości i dążące do udowodnienia swojej racji po przez podpieranie się argumentami, powinne być nazywane dziećmi? Ja nie nazwałbym takiego zachowania "żałosnym", ale jak już tam wolicie.
@Master @LuckyNoob

Piszę tutaj bo pod tamtymi postami nie dane było mi się wypowiedzieć.

0

@fredzio1337 @Master owi chodziło o to że prowokują siebie nawzajem i nie chcą się dagadać .

0

Wątpię by mieli pretensje o to, że nie chcą się dogadać skoro w zamknięciu tematu Lucky napisał "Nie będziemy swatać ludzi na siłę". Chyba, że otwarcie powiedzieli Ci dlaczego ich zdaniem takie zachowanie jest "dziecinne" i "żałosne". Wolałbym jednak usłyszeć Ich zdanie na ten temat.

0

W końcu xDD

0

@fredzio1337 bylo minelo

0

Kiedyś to były dramy nie to co teraz

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć