Gratulacje dla Sopla i Heriego

Chłopacy dorośli i się wkońcu dogadali . Jednogłośnie mogę powiedzieć że drama dobiegła końca . Gratki .

Wowowoowowowo
Naprawde chyba ta gorączka jest na wysokim poziomie ,że już zwidy mam

No i w końcu drama alert STOP

Co do słuszności, czy powodu sprzeczki się nie odniosę, bo nie śledziłem tematu. Chciałbym jednak zaznaczyć, iż zupełnie nie zrozumiałe dla mnie jest to jak postrzegany był spór. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego wyrażanie swojego nie zadowolenia w stosunku do drugiego człowieka okrzyknięte zostało jako "dziecinne". Jeżeli prześledzicie tamten temat, z pewnością dostrzeżecie śladową ilość słów pisanych pod wpływem emocji. Co w tym złego? Jeżeli dyskusja prowadzona była w sposób nazwijmy to kulturalny to co ma do tego bycie dziecinnym? Jeżeli przeszkadzał wam sam fakt iż było to prowadzone na forum, ok. Można wtedy zamknąć temat i kazać dokończyć na priv. Ale czy jeżeli stykają się dwie osoby o różnym spojrzeniu na świat, posiadające inne systemy wartości i dążące do udowodnienia swojej racji po przez podpieranie się argumentami, powinne być nazywane dziećmi? Ja nie nazwałbym takiego zachowania "żałosnym", ale jak już tam wolicie.
@Master @LuckyNoob

Piszę tutaj bo pod tamtymi postami nie dane było mi się wypowiedzieć.

@fredzio1337 @Master owi chodziło o to że prowokują siebie nawzajem i nie chcą się dagadać .

Wątpię by mieli pretensje o to, że nie chcą się dogadać skoro w zamknięciu tematu Lucky napisał "Nie będziemy swatać ludzi na siłę". Chyba, że otwarcie powiedzieli Ci dlaczego ich zdaniem takie zachowanie jest "dziecinne" i "żałosne". Wolałbym jednak usłyszeć Ich zdanie na ten temat.

Kiedyś to były dramy nie to co teraz

Temat zamknięty