Skarga na Admina Kimuś

0

Twój nick: Kyoji 我大
Godzina i data zdarzenia: około 20:10
Mapa: deathrun_sonic_wild
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Kimuś
Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198272176411/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Otoż admin Bart powiedział coś w stylu 'Ej a BlackFord gra na innej serverowni' Po czym Kimuś odpowiedział coś w stylu 'No ta...' i powiedział nazwe tamtej serverowni. Po chwili powiedziałem, że sprawdze co to za serverownia i, że Kimuś zrobił małą reklame. Kimuś odpowiedział mi 'To wypierdalaj' (Nie pamiętam jak dokładnie to było, ale wiem, że na całej mapie Kimuś nie był wzorem na admina 🙂
Dowody: (screeny, demko): demko
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Bart

0

No tak było, tylko to bardziej wyglądało tak, że Kyoji powiedział, że idzie ogarnąć tą serwerownie, a Kimuś go wtedy niekulturalnie pożegnał. Później nadużywał mikrofonu rozmawiając z jakimś jego kolegą, co bardzo irytowało. Poprosiłem go żeby poszli sobie na jakiegoś ts jak chcą sobie pogadać, na co Kimuś odpowiedział, że mu się nie chcę i kontynuowali. Myślę, że ostrzeżenie dla moderatora będzie wystarczającą karą.

• Pozdrawiam Bart 🙂
0

To fakt, że tak powiedziałem lecz nie miałem na celu Cię obrazić, nie sądziłem, że mógłbyś mieć o to problem potem Ci to wyjaśniłem, co do ,,reklamy'' zrobiłem to trochę nieświadomie lecz żaden szanujący się gracz nie opuści CsWild.pl :). Jeżeli chodzi o nadużycie mikrofonu @bart , gdy już zwróciłeś nam uwagę i powiedziałeś, że jest to irytujące powiedziałem, że już nie będziemy rozmawiać i nie ma tematu po tym nie nadużywaliśmy mikrofonu.
Reasumując moja postawa nie była prawidłowa, ale nie miała na celu nikogo urazić, myślałem, że nie będziesz robić żadnych scen bo uważałem Cię za kolegę. Mam nadzieję, że taka sytuacja z mojej strony się nie powtórzy i dokonam wszelkich starań by się poprawić.

0

Administrator zrozumiał swój błąd i przeprasza.

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć