Twój nick: e-girl
Godzina i data zdarzenia: 20:45 ze screenu, nadużywanie admina około tydzień wstecz
Mapa: kilka map jb_clouds_final5 itp itd
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Crypt
Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198402389913/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): wyzywa mnie bez powodu po tym jak nie chciałem się z nim pogodzić, nadużywa admina na jb czasami, wyzywa czasami graczy (żeby nie było ja też tak czasami robie ale jak już to się godzę i nie rucham nikomu matki)
Dowody: (screeny, demko): screeny0_1515268399488_8kVZkOx.png
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): @minDzik
0_1515268212227_Przechwytywanie.jpg

hmm, no trudno przyjme degrada z pokorą, oczywiscie ponioslo mnie wtedy a jesli chodzi o tsa to to sprawa prywatna ale nie bede sie kłócił @Master rob jak uwazasz.

ostatnio edytowany przez JustCrypt

No w ostatnim czasie to nie powiem swiruje pawiana

@Staff przez niektóre osoby sie nie da wytrzymać , wiesz jak jest

@suffocation jak już to się godzę i nie rucham nikomu matki) ❤

ja do maćka nic nie mam tylko zaczął mnie denerwować swoim ignorowaniem i zachowaniem księżniczki

Opiekun Deathrun 5 Moderator Deathrun

Czasem każdego z nas może ponieść, aż za bardzo tak jak Maćka. Myślę, że można mu to wybaczyć.

Moderator JailBreak

Ogółem, ty ryxu. Zachowujesz się czesto bardzo dziecinnie, tak samo, prowokowałes często Maćka 🙂

bardzo prowokowałem, ostatnio owy maciek zaczął do mnie na discordzie "czemu jesteś kurwą" coś w tym stylu

jestem za upomnieniem, kazdemu moze sie zdarzyc 😉 ale Maciek opamietaj sie bo faktycznie dosyc mocno cie ponioslo przynajmniej wg mnie ;v

Maciek ma na mnie focha wiec wole sie nie narazac .

Dajcie mu osattnia szanse, mega spoko admin z niego, poniosło go jak każdego kiedys

@suffocation maciek się ostatnio uspokoił bez jaj.
@SyNTeeR może i tak się zachowuje ale nie prowokuje.
Sam napisał że przyjmie degradację z pokorom
Myślę że ostatnia szansa.

ostatnio edytowany przez xLeMoNx

jestem za upomnieniem kazdemu moze sie zdarzyc
#familyfriendlyserver

Moderator JailBreak

Za upomnieniem. Macioo, to dobry admin ❤ Każdemu się zdarzy.

Ban Team Moderator Deathrun 2

Za degradem 😕 niestety.
Mnie też często wyzywał i mówił teksty typu "Ty tam zamknij pizde skillen"

Jestem za degradem lub solidnym upomnieniem. Co to w ogóle ma być żeby admin wyzywał i to nie raz tylko non-stop.

Za drugim upomnieniem Maciek jest bardzo kompetenty i by nie zwyzywał kogoś bez prowokacji

no jestem za upomnieniem bo czasami jak ryxu ma dobry dzien to nie da sie prowadzic bo sie buntuje co runde nawet jak ma petke to potrafi 5 ct wybić i mozna sie wkurzyc (nie tak jak maciek ale czasem ma sie zly dzien) i wydaje mi sie ze to z tsa i discorda nie powinno sie liczyc 😛

• 26
    Wyświetlenia