Wzór podania na Moderatora:
Nick: Karolek ✪
Imię: Kamil
Staż na serwerze: Oj myślę, że z dobre 2 lata z przerwami
Profil Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198204668659/
Dlaczego chcesz zostać adminem na naszym serwerze?: Hmm... Wiem. Pomyślicie "ten toxic ma być adminem?" postanowienie - czas coś zmienić na serwerze i w sobie. Oczywiście porządek na serwerze będzie zachowany w jak najlepszej formie, nie napisze jak bardzo od razu się zmienię i przestane wyzywać ludzi ale na pewno będę się starał to ograniczyć bo jako admin trzeba coś sobą reprezentować, więc zostawmy stare historie za sobą ;P.
Więc tak, zacznijmy od tych chłopców bez mutacji którzy najbardziej się drą, po drodze zahaczmy o samowolkę (mimo kolejki), brak wykonywania życzeń a kończąc na pomocy wizualnej, co z czego się bierze. Nie raz byłem zachęcany do złożenia tego podania, ale za każdym razem odmawiałem bez podjęcia próby.
Doświadczenie: Cóż, mógłbym napisać 1000/1000, ale po co mam oszukiwać, znam podstawowe komendy takie jak ban/kick itp. Ale doświadczenia jako admin nie miałem bo po prostu nie chciałem nim być.
Forma zapłaty składki(SMS/Przelew/PSC/PayPal): Przelew
Kontakt: steam/ forum

Wymagania na Moderatora:
30 godzin przegranych na serwerze: √
Mikrofon: √
Mutacja: √
Wiek +15: √
Aktywny udział w życiu forum: +/- Najaktywniejszy w dziale skarg :#
Znajomość podstawowych komend SM: √
Posiadanie konta na forum minimum 7 dni: √

Pukawka mnie pewnie znienawidzi xd

Na tak!
+wiek
+staż
+podanie

Na tak
+wiek
+lubiany
+podanie
+staż
+rapuje 😄

NA TAK 😛

Na tak
+wiek
+staż
+podanie
+spoko ziomek

Na tak
+podanie
+aktywny
+wiek
+staż
+mutacja
+rap na propsie
+umie się ogarnąć na kogoś prośbe tlumaczac gdy komus nie pasuje cos to sie ogarnia i tego juz nie robi

Na tak
+podanie
+wiek
+mutacja
+miły
+doświadczenie
+raper XD

Na Tak
+staż
+mutacja
+spoko
+wiek
+aktywny
dr3>

Na tak
+ma dystans
+wiek
+podanie
+staż

Na tak
+wiek
+podanie
+staz

Jestem na tak
+wiek
+podanie
+ogarniety
+/- doświadczenie

ostatnio edytowany przez Igor
Opiekun Deathrun

Karolek mordo bez urazy ale dla mnie nie widzę Cię w formnie admina . Znasz powody sam :).Jesteś dziki 😄 admin powinien być opanowany i spokojny.

@pukawka powiedział w [Moderator] Karolek:

Karolek mordo bez urazy ale dla mnie nie widzę Cię w formnie admina . Znasz powody sam :).Jesteś dziki 😄 admin powinien być opanowany i spokojny.

Staram się wyrobić w sobie tą cechę, ale przecież lepiej być sobą niż udawać kogoś dla publiki 😄 Zachować się jak trzeba umiem ! Ale dziękuje za opinie mimo wszystko 😜

Na Tak

+Wiek

+Staż

+Podanie

+Wymagania

Opiekun Deathrun

No Karolek dostajesz szansę mam nadzieję , że mnie nie zawiedziesz . Zapraszam dziś wieczorem na pw w celu sprawdzenia znajomości komend .

Podanie zaakceptowane na okres próbny 2 tyg.

Temat zamknięty

• 15
    Wyświetlenia