Twój nick:Myla
Godzina i data zdarzenia:11:25
Mapa:
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:Arturs
Link do profilu steam oskarżonego:http://steamcommunity.com/profiles/76561198345525798/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)Administrator nie spełnia funkcji gracze na mapie lego giną po tt specjalnie administrator ma to gdzieś kiedy mu powtarzam żeby zbanował. Poźniej gracz mówi kiedy byłem w tt i odpalałem zabiłem go gracz x powiedział kurwa jebany śmieć odpala mówie to owemu administratorowi i dalej nic nie robi.Mape wcześniej karolek był w tt powiedział dajcie mi ak dostał i zabijał tych co przechodzą mape w tym mnie mówie zabanuj to dalej nic nie robi. Gdy mu powiedziałem że dostanie skargę powiedział mam wyjebane i tak dostane degrada bo nie płacę za składke .Potem pytał się już skargę napisałeś bo chce ci dać perma -_-.
Słowa na koniec nie spełnia swojej funkcji ma wyjebane na wszystko jestem za degradem.
Dowody: (screeny, demko):http://591581.node60.pukawka.pl/dem-deathrun_lego_world_final-1515406020-1515406980.zip
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów):

ostatnio edytowany przez Myla

Prawda, prawdza.
Niech się dzieje wola nieba 😉

ostatnio edytowany przez ArturS

na nie
Mogłeś sobie zmutować w tabeli graczy którzy według ciebie maja drażniący głos
Na mapie lego sam spadałeś w tą dziurę
10.Na Serwerze obowiązuje całkowity zakaz obrażania oraz wyzywania innych Graczy. mówiłeś że arturs jest najgorszym adminem jak powiedziałem ze karolek napisał podanie
23.Wykorzystywanie bugów mapy jest zabronione. dziura na mapie lego nie jest bugiem! Jest to niedopracowanie osoby która tworzyła tą mapę !!!!

Ps. Jeśli chcesz żeby osoba która nie zmutowała innej osoby która drze mordę dostała degrada to powodzenia najwiecej za to można dostać ostrzeżenie albo bana na 2-4h 😉

@ViShO-v2 Kumpel od pilnowania porządku jest admin gracz darł się do mikrofonu był bez mutacji nawet vipa nie miał dalej nie ma muta.
Wpadałem w tą dziurę bo był sobie taki karolek albo inny gracz co kręcili się na spawnie przez 3minuty nie przechodząc mapy. Mam rozumieć że powiedziałem na artrusa że jest najgorszym adminem i to są wyzwiska? Nie ośmieszaj się sam wiesz jak było nawet tego nie zaprzeczyłeś więc nie widzę sensu twojej wypowiedzi.Kiedy admin nic nie robi nie banuje nie mutuje grozi permem za złożenie skargi to nie da się go nazwać inaczej niż najgorszy.

Żałosne argumenty sam mogłeś go zmutować iks kurwa de nie wypowiadaj się na temat na który nic nie wiesz i nie rób z siebie eksperta bo ci nie wychodzi. A najlepsze jest to że po co to komentujesz jak ArturS się przyznał. Szanujmy się rusz trochę swoim mózgiem i nie stawaj ślepo za kolegami

Dodam coś od siebie używanie skrótu PS. w internecie nie ma żadnego sensu postscriptum było używane do listów gdy już cały napisałeś ale czegoś zapomniałeś dodać. Używasz to tutaj gdzie możesz do woli edytować swoją wypowiedz do 10 minut. 😉

ostatnio edytowany przez Myla

On sie nie darł tylko powiedział 2 wyrazy głośnym tonem (mnie to nie uraziło i to że Ticzek (osba która się ,,drze'' ) powiedział coś głosno. Jak są inni admini na serverze i ticzek się odzywa nawet mówi coś głośno czasami to nikt nie ma bólu dupy o to
Na nastepny raz polecam przytrzymać TAB Kliknąc prawym przyciskiem myszki na gracza Ticzek i kliknąc zablokuj komunikacje 😉
karolek nie kręcił się na spawnie 3 minuty tylko 30s około i przechodził mapę rozpedzając się a chyba nie ma nic takiego w regulaminie

Niegram na serwerach ddr
Lecz opis sytuacji, jak i demko wskazuje na brak wykonywania obowiazku administracyjnego. Za degradem

ostatnio edytowany przez random

Nie zabijałem tych co przechodzili mape, strzeliłem raz i przeprosiłem. Mówiłem Ci to już... Nikogo nie zabiło, tylko obiło jak coś ;3

@ViShO-v2 Za zabicie się po stronie TT jest ban.

@SoczeK Trafiłeś mnie w głowę zostało mi 2 hp leciałem dalej po mapie jest tam taki punkt że jak skoczysz to tracisz hp i zginąłem. Ale ciebie ta skarga nie dotyczy do ciebie urazu nie mam tylko do tego "Administratora"

@VooDoo Wiem 😉 ale on nikogo nie zabił tak jak wspomniał powyżej
Według mnie admin powinień zostać ostrzeżony, ponieważ @ArturS jest dobrym i miłym adminem a to że miał zły dzień to nie znaczy od razu że ma być degard.

@ViShO-v2 Napisałem "Zabicie SIĘ" Nie kogoś

@ViShO-v2 Zły dzień jego słowa "mam wyjebane w tego admina i tak nie płacę składek"
-Myla napisałeś skargę
-Nie czekam na demko
-To powiedz jak napiszesz
-Czemu
-Bo chce ci dać perma bo i tak dostane degrada

Takich rzeczy się nie robi nawet jak ma się zły dzień dzieci krzyczą do mikrofonu wyzywają mnie łamią co rundę regulamin.Dobra rozumiem jak by mu nikt o tym nie mówił może nie zauważył ale kiedy mu to wałkujesz 40 razy żeby banował ich a on to ma w dupie.

• 13
    Wyświetlenia