Twój nick: OLOFK1NG
data zdarzenia:08.01.2018
Mapa:de_dust 2
Nick Admina:✪ koseqgod;p
Link do profilu steam oskarżonego:http://steamcommunity.com/id/koseq1337
Opis sytuacji: Pan koseqgod ,że tak powiem rządzi się tym ,że ma administratora. Daje bany bez podstawnie nawet za to ,że ktos bez mutacji poda info to już mu to nie pasuję. Rozdaje bany nawet za "utrudnianie rozgrywki" a ten kto dostał tego bana nic tak naprawdę nic nie zrobił. Resztę możecie zapytać u tego oto pana:https://steamcommunity.com/profiles/76561198258007178.

@OLOFK1NG dowody?
Gracze to nie są dowody

Najlepiej jak byś podał godzinę wtedy by było demko...

@koseq wypowiedz się.

ostatnio edytowany przez Gosku

@Gosku nie pamiętam godziny ale ten gracz co dałem link właśnie dostał muta za to ,że podał info.

Właśnie czyli na jakiej mapie?

Globalny Moderator

Racja @koseq wypowiedz się publicznie.
Co do banów, koseq dał dzisiaj tylko swa bany, jeden jak najbardziej słuszny za reklamę, a drugi tak jak wspominałeś @OLOFK1NG za utrudnianie rozgrywki (co trzeba sprawdzić), co muta za mutację faktycznie za długi. Poczekam na wypowiedź kosqa i obejrzę demko.

Dostales bana za to, ze stales na respie i nic nie robiles 2 RAZY.
Wchodisz na sever, zeby grac, a nie godzine wybierac skiny na respie i przeszkadzac innym, tyle ode mnie, milego

Przeczytaj regumalin pierw, a pozniej pisz skargi:)

A pan Kakauko, czy jakos tak nie ma mutacji, darl sie, dlatego dalem mu muta

@koseq nie możesz dać bana za afk

A @koseq jest taka opcja edytuj. Możesz edytować swój post wciągu 10minut. Nie nabijaj sobie postów 😄

ostatnio edytowany przez Gosku

Jesli przychodzi na server i jest tylko afk, a po pierwszym kicku afczy dalej, to co? Mam go kickac caly czas? Zastanow sie

Koseq chodzi o to ,że dajesz bany niesprawidliwie. Niech sobie afczy nie wiem w czym Ci to przeszkadza.

@koseq teraz się dowiedziałem, że ban był słuszny, lecz przed chwilą typ powiedział 3 słowa a ty odrazu dajesz perm mute.

OLOF czytaj regulamni na nastepny raz

Gosku, jesli drze morde, to dam mu takiego mute na jakiego zasługuje

Globalny Moderator

Oba bany zasłużone, za reklamę to wiadomo, dodatkowo @OLOFK1NG sam przyznał, że gracz stał AFK, toteż ban jest jak najbardziej słuszny (oczywiście po uprzednim kicknięciu gracza, co potwierdzili inni).
Poza tym ban był tylko na 30 minut, więc jeden z najmniejszych.

Temat zamknięty

• 16
    Wyświetlenia