Twój nick: gawer
Link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/id/manoftheyear/
Data: 01/04/2018
Serwer: cswild 1v1
Opis sytuacji: Reason: Nie ma gry na aktywnym banie 🙂
Wyjaśnienie Unbana : idk o co chodzi nic nie zrobiłem x D

Bardzo dobrze wiem,że to ty .rainy myślisz,że jak sobie kupisz nowe konto na steam i założysz nowe na forum to nikt tego nie pozna? zanim dałem bana miałeś w ostatnich nickach .rainy w dodatku na serwerze mówiłeś,że wiele razy cię banowałem i mnie obraziłeś więc dostałeś bana,następnie sprawdziłem,że to był twój 1 ban więc sprawdziłem ip i masz dokładnie takie samo co .rainy lepiej by już wyszło jakbyś przeprosił to pewnie dostałbyś ub

a skąd miałem wiedzieć że chodzi o tamto acc mogłeś napisać multi konto to by była inna sprawa

człowieku zachowujesz się jak detektyw Monk w tym momencie sprawdzając moje ostatnie nick namy x DDD

@gawer nie jest tak łatwo mnie oszukać 🙂 a i pewnie wiedziałeś,że chodzi o tamto acc inaczej nie zakładałbyś nowego konta na forum

To twój 10 ban za obrazę a ten perm to nie tylko za akcję z kuksem tylko za całokształt twojego zachowania cały czas wyzywasz,przeklinasz a twoja kultura jest na bardzo niskim poziomie od perma minęło kilka dni ZŁÓŻ PROŚBĘ ZA MIESIĄC TO MOŻE BĘDĘ ZA UB AKTUALNIE PRZECIW UB tutaj twój cytat miesiąc już minął

Jakbyś napisał prośbe o ub w której piszesz,że chcesz ub i obiecujesz poprawę to na 100% dostałbyś ub,ale za próbę oszustwa i udawanie,że nie wiesz o co chodzi tego ub nie będzie.Dorośnij a teraz zamykam bo się robi spam

Prośba odrzucona

Temat zamknięty

• 8
    Wyświetlenia