Właściciel

Witam!

W końcu znalazłem trochę wolnego czasu i planuje dopracować serwery do perfekcji. Tutaj pojawia się moja prośba do Was.
Jeśli na Twoim serwerze występują crash'e serwera czyli chwilowe restarty proszę napisać w tym temacie o tym.

Jeśli możecie zastosujcie poniższy wzór, a ułatwi mi to przeglądanie.

Wzór:

1. Serwer
  2. Jak często występują crash'e.
  3. Charakterystyczne momenty występowania.

Przykładowa odpowiedź:

1. Deathrun 5
  2. 2 razy w ciągu dnia
  3. Tak, na mapie XXXX

Będę ogromnie wdzięczny za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam 🙂

Właściciel Retake Opiekun DD2/Mirage/Cache
  1. 3maps,
    2.Wydaje mi się że pojawiają się co około 1 lub 2 godziny,
    3.Na wszystkich mapach ;(
Moderator Forum

@RŌNIN od kiedy? ja nigdy nie widziałem, żeby były...

Opiekun Retake Moderator Forum Opiekun Multi-Arena Moderator Only Mirage

Serwer:Multi-Arena
Jak często występują crash'e:szczerze to nie zwróciłem uwagi,ale wydaje mi się,że minimum 2 razy dziennie
Charakterystyczne momenty występowania:Otóż tutaj jest problem,ponieważ widziałem te crashe na różnych mapach oraz nieraz na początku mapy,nieraz na końcu.Np. wczoraj crash był na mapie am_must miała się zmienić mapa,ale był restart i była znowu ta sama

@Szmucki są crashe, lecz przeważnie jak jest dużo ludzi. Wydaję mi się, że jest ich +/- 4-6 dziennie.

haha przecież na pukawce było kiedyś napisane, liczba crash.
Serwer: AWP
Jak często występują crash'e.: z 2/3 razy dziennie
Charakterystyczne momenty występowania.: Pod koniec mapy, jak jest sporo ludzi

Właściciel

@VIPER Jeśli mapa się przeładuję na tą samą oznacza, że tokeny został zbanowany. W przypadku występowania crash'u tracisz połączenie z serwerem(taki komunikat w prawym dolnym rogu) i mapa zmienia się na startową.

Serwer : DR+KLASY
Jak często? : co 2-3 godziny
Charakterystyczne momenty występowania.: Zazwyczaj jak jest więcej graczy lub inne...

Opiekun Retake Moderator Forum Opiekun Multi-Arena Moderator Only Mirage

@Master okej rozumiem,ale crashe takie jak ty napisałeś także się zdarzają wtedy mapa zmienia się na am_banana czyli na tą startową tak jak napisałeś niestety nie jestem w stanie powiedzieć jak często oraz w jakich momentach się to zdarza

Serwer: Dr+Klasy
Kiedy: Około co 3h
Jak jest duzo osób

• 13
    Wyświetlenia