Rangi

0

Siema w tym temacie chciałbym przedstawić rangi na deatrunach
Są to rangi które są na np:Arenki lub Dust/mirage/cache .
A rangi mozna dostać na tych serwerach za zabójstwo albo za wygraną runde.
A na deatrunach moze coś takeigo?
Aby za zrobiony rekord było np 500 punktów. A za jakby podium czyli 2 ,3 ,4,5,oraz 6 ,300 punktów.
Oraz odjąć punkty mozna za np :Zginięcie albo za zrobienie słabej wrki xD.

System rang:
2k punktów - s1
I co kazdą range trzeba wbic jakąś liczbe punktów 😄
Global elite - 25k punktów. Wiem ze to moze byc jakby ze jacyś gracze mogą być słabsi i że mają tam range s1 a jacyś globale się śmieją ale mam nadzieje że ten pomysł będzie spoko. POZDRAWIAM 😄

0

Bardzo fajny pomysł jest za nawet rozmaiwałem o tym z pukawką i miał się zapytać mastera ale chyba tego niezrobił ale jestem za

0

Na tak nie mam wypowiedzi, ale jestem na tak
@bartulGOD NAPISZE "NA NIE, PO CO PRZECIEZ RANGI SĄ NA TURNIEJACH I W OGOLE PO CIUL"

0

Jestem jak najbardziej za

0

Za !!!!!

0

Za

0

@PiONeeR Po twojej wypowiedzi jestem w stanie powiedzieć, że to ty jesteś na swojej sygnaturce.
Teraz wytłumaczę czemu ten pomysł jest słaby:

1. Aby za zrobiony rekord było np 500 punktów. ---> nowa mapa moge sobie zbijac WR co 1 sek przez cały czas
  2. A za jakby podium czyli 2 ,3 ,4,5,oraz 6 ,300 punktów. ---> To samo zwykle takie coś się zmienia BARDZO szybko
  3. Oraz odjąć punkty mozna za np :Zginięcie albo za zrobienie słabej wrki xD. ---> Wtedy kazdy by sobie czekal az TT odpali kazda pulapke oraz jest to dyskryminacja słabszych graczy
    4.W top6 WR zwykle są same vipy i nie da się ruszyć rekordów 🙂
0

@bartulGOD pisałem że niechce urazic zadynch graczy co słabiej robie wr wiem ze nie oto ci chodziło więc gdy niektórzy będą sie tak czuli
Do zamnięcia.

0

Odświeżam

0

Najbardziej za

0

Wiele trzeba by zmienić, tak jak napisał kolega wyżej na nowej mapie można zbijać co chwila wr i nabić w ten sposób dużo punktów. 🙂

0

Jestem za bardzo świetny pomysł

0

Fajny pomysł, można dla vipów dawać LEM-y, a dla adminów Supreme albo Globale. Nawet dla takiego czegoś ludzie mogą kupić vipa.😉

0

Albo po prostu pod komendą !rank dla vipów oraz adminów mozna wybierac rangi.

0

Na nie powody u @bartulGOD

0

Odświeżam

0

Zaaa

0

ZA

0

Jest to ciężki projekt do realizacji, jak znajdziesz plugin, który będzie działać w taki sposób to podaj chętnie zobaczymy

0
Zaloguj się, aby odpowiedzieć