Siema w tym temacie chciałbym przedstawić rangi na deatrunach
Są to rangi które są na np:Arenki lub Dust/mirage/cache .
A rangi mozna dostać na tych serwerach za zabójstwo albo za wygraną runde.
A na deatrunach moze coś takeigo?
Aby za zrobiony rekord było np 500 punktów. A za jakby podium czyli 2 ,3 ,4,5,oraz 6 ,300 punktów.
Oraz odjąć punkty mozna za np :Zginięcie albo za zrobienie słabej wrki xD.

System rang:
2k punktów - s1
I co kazdą range trzeba wbic jakąś liczbe punktów 😄
Global elite - 25k punktów. Wiem ze to moze byc jakby ze jacyś gracze mogą być słabsi i że mają tam range s1 a jacyś globale się śmieją ale mam nadzieje że ten pomysł będzie spoko. POZDRAWIAM 😄

ostatnio edytowany przez Sasuke
Opiekun Only Mirage

Bardzo fajny pomysł jest za nawet rozmaiwałem o tym z pukawką i miał się zapytać mastera ale chyba tego niezrobił ale jestem za

Na tak nie mam wypowiedzi, ale jestem na tak
@bartulGOD NAPISZE "NA NIE, PO CO PRZECIEZ RANGI SĄ NA TURNIEJACH I W OGOLE PO CIUL"

@PiONeeR Po twojej wypowiedzi jestem w stanie powiedzieć, że to ty jesteś na swojej sygnaturce.
Teraz wytłumaczę czemu ten pomysł jest słaby:

1. Aby za zrobiony rekord było np 500 punktów. ---> nowa mapa moge sobie zbijac WR co 1 sek przez cały czas
  2. A za jakby podium czyli 2 ,3 ,4,5,oraz 6 ,300 punktów. ---> To samo zwykle takie coś się zmienia BARDZO szybko
  3. Oraz odjąć punkty mozna za np :Zginięcie albo za zrobienie słabej wrki xD. ---> Wtedy kazdy by sobie czekal az TT odpali kazda pulapke oraz jest to dyskryminacja słabszych graczy
    4.W top6 WR zwykle są same vipy i nie da się ruszyć rekordów 🙂

@bartulGOD pisałem że niechce urazic zadynch graczy co słabiej robie wr wiem ze nie oto ci chodziło więc gdy niektórzy będą sie tak czuli
Do zamnięcia.

Wiele trzeba by zmienić, tak jak napisał kolega wyżej na nowej mapie można zbijać co chwila wr i nabić w ten sposób dużo punktów. 🙂

ostatnio edytowany przez Vietnamese

Fajny pomysł, można dla vipów dawać LEM-y, a dla adminów Supreme albo Globale. Nawet dla takiego czegoś ludzie mogą kupić vipa.😉

Albo po prostu pod komendą !rank dla vipów oraz adminów mozna wybierac rangi.

Globalny Moderator

Jest to ciężki projekt do realizacji, jak znajdziesz plugin, który będzie działać w taki sposób to podaj chętnie zobaczymy

• 27
    Wyświetlenia