Skarga na graczy Yuuke,Hexo,Thick

No to kiedy nie KOLEGUJESZ się z nimi to Jestem za BANEM ale Darwin Voice_Enable 0 ???

wm, przyznaje się bez bicia że trch nie ogarniałem dziś, może z powodu moich spraw prywatnych( never mind) jestem za banem za lecz ScianaAlboLag ty też nie jesteś niewinny bo też ich wyzywałeś na czacie
Przepraszam.

Napisałem tylko że mają 2 IQ nic więcej

Ostrzeżenie dla Darwina w zupełności wystarcza. Jest to świeża osoba w naszym gronie moderatorów, która jeszcze uczy się na błędach.

Widzę że bardzo poważne i dorosłe zachowanie. Ah szkoda gadać no poprostu ubaw po pachy bo podaje kogoś dane osobowe. Żal.

Ujawniłem twoje miejsce zamieszkania gdy poprostu gadałem o Gdańsku?
I nie przypominam sobie że Ciebie wyzywaliśmy 😉
@rocik-あ tak kolegował się z nami tylko po tym co odwalił to już się nie kolegujemy 😉
A i wbiliśmy na serwer i zaczęliśmy Cię wyzywać słowami "Cześć Fuzee" na co ty odpowiedziałeś coś typu "Ja pierdole ja nie jestem fuzee"

Nie wyzywaliscie Ja slyszalem słowa twoja stara debilu jebany i takie inne ale ja tam nwm

@FUZEE ja sobie nie przypominam żebym ja mówił teksty typu "twoja stara" "debilu jebany" Ja jedyne co to mówiłem tylko o Gdańsku i Ka S*k na forum nie będę ujawniał imienia i nazwiska 😉

Darwin dostaje ostrzeżenie.Resztą zajmę się jak najszybciej , mam bardzo dużo nauki do piątku więc jak mogę prosić @Ban-Team o obejrzenie demka.Będę wdzięczny.

Przepraszam ale nie ma już demka,myslałem że @bart zobaczy ale myliłem się.Jeszcze raz bardzo przepraszam.

Temat zamknięty

• 17
    Wyświetlenia