Kolorowe smoke dla vipów. Coś co zachęciło by większą liczbę nowych graczy do kupna vipa i coś czym serwer by się wyróżniał na tle innych. Oczywiście temat do dyskusji. Może jakaś ankieta ile osób za a ile przeciw? Mogą być problemy dla niektórych ze spadkami fps`ów w tych dymnych granatach.
Więcej szczegółów tutaj:
https://mygo.pl/topic/318-csgo-kolorowy-smoke/

fajnie by to wygladalo ale no niewiem

Na Nie to będzie utrudniać rozgrywkę

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Po tym zmniejszeniu double jumpa fajnie było by dodać coś, co by było na + dla vipów, ale te kolorowe smoki będą tylko utrudniały rozgrywkę.

Opiekun DD2/Mirage/Cache

Na nie, kolorowe smoki może i są fajne, ale według mnie jeszcze bardziej zniszczy to rozgrywkę ;(.

ostatnio edytowany przez RŌNIN

to moze jeszcze tor lotu granatow i traila zeby kazdy wiedzial gdzie jestes.

Opiekun DD2/Mirage/Cache

@Bluues odrazu r_drawothermodels 2 jebniemy, wtedy to będzie urozmaicenie

Moderator DD2/Mirage/Cache

a moze dajmy vipom mozliwosc wyboru unikatowego noza? np tak jak kiedys bylo ze robilem sobie karambita hyperbeast etc, ale to bylo jeszcze na starym pluginie ze skinami 😞

Globalny Moderator

Zobaczymy, dzisiaj już chwilę testowałem kolorowe smoke na serwerze, wgram na próbę i po jakimś czasie zdecydujemy

ostatnio edytowany przez Szmucki

Po testach powiem tyle że spadki fps są takie same dla każdego smoke'a a czas trwania itd jest całkowicie identyczny co do zwykłego i kolorowego smoke - mit o rzekomym utrudnianiu rozgrywki uważam za obalony. To nie jest mega pomoc w stylu double jump tylko graficzne urozmaicenie rozgrywki (wypisz wymaluj skiny). Jednemu się to podoba, drugiemu nie - jedna komenda i masz standardowego smoke. Moim zdaniem to jest zmiana na +. Bezinwazyjna w rozgrywkę za to "upiekszajaca" szatę graficzną.

To ja proszę o opcję zeby KAZDY smoke byl szary ni tylko moje ale kazdego co rzuci. Mnie osobiście kolorowe smokei rozpraszaja.

A skiny nie rozpraszają?
Dyskusję opierające się na tym że coś się komuś podoba a coś komuś nie moim zdaniem są bez sensu i nic nie wnoszą. Proponuje otworzyć ankietę propo tej zmiany z wyborem jestem za, jestem bezstronny, jestem przeciw.

Wiesz, skiny sobie wybierasz pod siebie, ja mam kupione tylkk po to by miec stattraka i troche rozni sie od jebutnego rozowego dymu na caly korytarz a jak jeszcze beda dwa to bedzie inba. Dlatego najlepiej jak by byla opcja wyłączenia kolorow cos jak wylaczenia radia (czyt. Kazdy kto chce odpala sobie skiny na smoke, ten kto nie caly czas widzi je szare.)

I o to mi właśnie mordeczko chodzi. Komenda = smoke off i masz jednolitego smoke.
BTW. I właśnie o te inby mi chodzi. Czujesz te wylewy wkurwienia? Aż mam wypieki na samą myśl 🙂

Poza tym to da też wymierny skutek pod kontem poprawy finansowej serwera. Nie wiem jak Ty ale ja już widzę chmary gówniarzy wysyłających smsa by móc przez miesiąc rzucać pedalskiego różowego smoke.

Oj to prawda. A ile banow bedzie leciec za wyklinanie tych smoke xD a jak jeszcze przyjdzie wiecej dzbanow to hedzie zabawa z mute xD

O większego dzbana ode mnie może być ciężko a mnie jakoś mute i bany omijają. 😉

• 27
    Wyświetlenia