Dodanie nowego pkt regulaminu na 3maps?

Yo,czy jest ktoś chętny aby dodać zakaz kampienia po TT/respie na wszystkie mapy?Bo trochę jest śmieszne ,że gdy biegniesz w 0:30-0:20 przez respa albo plecy terro gdzie bomba nie jest zaplantowana a typek siedzi wcelowany i kampi? ;_;

DUŻE NIE
Nie wiem skąd i po co taki punkt w ogóle powstał. Resp tak jak każda inna pozycja na mapie jest równie potrzebna.
Np. CT raszuje to TT staje defensywnie i czeka czy też patrzy plecy jak reszta zajmuje mida itd.
W 1.6 się narodziło to coś - ban/kick za kampienie na respie, ale wydaję mi się, że to jest bez sensu.Skoro ktoś skraca to powinien się liczyć z tym, że ktoś w niego będzie jednak wcelowany. Proste.

@prezes Właśnie to była jedna z lepszych rzeczy bo chociaż terro wykonywało cele i nie musiało ct rashować....Bo jest problem ,że ct rashuje co ma robić skoro terro siedzi do 0:15-0:10 sekund gdzies daleko od bsow i nic nie robi nawet sie nie stara zaplantować...

Na nie, jeżeli terro chce zachować bron na next runde i nie ma gdzie iść to proste że pójdzie na t spawn.
To co napisał @prezes że to jest pozycja jak każda inna i nie maja sensu kary za kampienie 😜

@Lil-gaffe chowanie broni przy 6vs5(terro)? XD Szanujmy się

@KurssoN to juz sa skrajne przypadki, napisz do niego albo powiedz zeby szedl z wami or smth xd

Wedlug mnie takie cos nie ma zbytnio sensu. Wiadomo sa i takie przypadki, ze trzeba, ale to nie jest TP serwer, a przynajmniej co mi wiadomo. Tutaj nie ma anty-rashu wiec ct moze sobie raszowac wiec sadze, ze i tt moze tez troche przykampic. Nawet teraz ludzie dostaja bana za kampienie wiec tez dziwie sie, ze taki temat powstal. I z tym "biegniesz w 0:30..." sam kiedys cos podobnego musialem zrobic. Zostalem sam na 3-4 bylem w trupie, a paka byla gdzies pod longiem. Chcialem isc przez tt, ale uslyszalem, ze ktos idzie wiec sie przykampilem i go zabilem. Potem byl mega placz "zalatwie ci bana". 😄

To by miało sens gdyby był anty-rush.

Głos rozsądku mówi przez @prezes. Bez anty rushu pomysł nie ma wgl sensu

Tak jak grasz mm'a albo faceit czy co to nikt nie kampi na tt?na mm'ie tez bedziesz plakac ze kampi

Antyrush? Serio? Bodajże na ffa jest coś takiego. Od czasu do czasu wbije tam na chwilę i jak dla mnie to się w ogóle nie sprawdza. Przykładowa sytuacja.
Mirage - TT raszuje rampe i pałac, CT gra agresywnie na midzie i nie może skrócić na respa, bo jest antyrush. Fakt, wyłącza się po jakimś czasie, albo jak pakę podłożą.
Ja rozumiem, że na serwer wchodzi się postrzelać dla zabawy, ale ten schemat gry w cs'a jest zachowany. Kampienie na respie czy na jakiejkolwiek innej pozycji jest ważne tak samo jak raszowanie.
Przez skracanie pozycji zdobywasz przewagę i więcej wiesz co się na mapie dzieje.
Moim zdaniem jedno i drugie bez sensu tj. antyrush i ban za kampienie na respie, ale zrobicie jak uważacie.
Swoją drogą @KurssoN wydaję mi się, że chcesz dodać coś takiego tylko dlatego, że Ty na serwie "szybko" grasz.
Zginiesz po kilku sekundach i Cię wkurwia czekanie aż się runda skończy. Tyle ode mnie.

bezsens czy jak grasz mm'a na dust albo cache to nikt nie kampi na respie np. czy ktos nie robi plecow mainowi albo drzwia?albo sprawdza terro.

• 23
    Wyświetlenia