Taka moja krótka opinia na temat załogi na 3 mapsie. Wyjebane mam czy ktoś się z tym zgadza czy nie po prostu chciałem to napisać, bo czasem mnie krew już zalewa przez niektórych adminów. Po pierwsze, debilne slapowanie ludzi w trakcie gry( szczególnie @RŌNIN albo @jcob-ツ ). Po drugie irytująca niekompetencja( tutaj mam 2 przykłady : ostatnio RONIN przez dosłownie 15 minut banował 2 spinboty chociaż cały serwer mu spamował że typek jest odpalony; drugi : jcob dzisiaj, choć pisałem mu na steamie, gadałem przez mikrofon, ludzie mi spamowali to przez 10 minut nie zbanował 2 ludzi, którzy perfidnie i chamsko ghostowali ). Po trzecie : @KurssoN ... jego zachowanie w stosunku do niektórych ludzi jest po prostu chamskie. Gdy wchodzi jakieś dziecko na serwer, to zamiast mu grzecznie wytłumaczyć, że nie może mówić, bo mikro + 16 itp. to zazwyczaj wyjeżdża z tekstem : "Zamknij morde". Do reszty adminów nie mam jakichś szczególnych problemów( @koseq tu nie wymieniam bo na siebie oboje jesteśmy cięci więc rozumiem jak mi czasem daje bana za nic ). Dostałem degrada za jakieś debilne wyzywanie kogoś poza steamem, a to co czasem Ci ludzie odpierdalają na serwerze to jest tragedia( też nie byłem jakimś cudnym adminem , ale chociaż starałem się pomagać nowym graczom, czy jak potrzeba było admina na serwie to przychodziłem) . Podsumowując, niektórzy jak dostaną admina to im całkowicie odpierdala, myślą, że mają chuj wie jaką władzę i nie da się z nimi już normalnie porozmawiać.
Pozdro, oraj.

[EDIT] : Przepraszam, że bez wzoru no ale tutaj nie mam jak go zastosować.

ostatnio edytowany przez orajpole

Wygarnął im prawie wszystko! 😄 to się szanuje, dużo ludzi ma takie samo zdanie ( niektórzy mi się nawet żalą) ale nie mają odwagi się na ten temat wypowiedzieć albo po prostu są załamani zachowaniem adminów. Mnie osobiście i parę innych osób wkurza to że admin jak łamie regulamin to nie dostanie bana , bo ma admina? Nigdzie nie pisze że admin nie ma się stosować do regulaminu.

Jedynie kiedy mówię "Zamknij mordę" To wtedy kiedy jakiś dzieciaczek krzyczy przez mikrofon np"Co jest panoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowie" albo"Czy mnie słyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyczhać" ,że nie słyszysz własnych myśli po takim czymś rozumie taki szczyl ,że jest na pozycji przegranej i dostaje Mute.W 90% przypadkach się nie odzywam tylko mutuje...

I nie raz pisałem jak ktoś ma do mnie problem niech go wyjaśni ze mną na pw lol.Tak jak kiedyś miałem problem z "ikhrcats"(99% źle napisałem ten nick) ,że mnie wyzywał a ja jego i to rozwiązałem z nim na pw i aktualnie normalnie gadamy więc nie rozumiem ciebie oraj a sam święty nie jesteś swoją "DWULICOWOŚCIĄ" i wiesz doskonale o czym piszę 😉

Moderator DD2/Mirage/Cache

tak bylo, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie

Właściciel Retake Opiekun DD2/Mirage/Cache

Slapowalem tylko osoby, które mnie w miarę znają i robiłem to prawie zawsze na @jcob-ツ @Lil-gaffe nie slapowalem zwykłych. Gdzie ty widzisz niekompetencję ? W slapowaniu?! I kiedycja banowanie cheaterow zajęło nam AŻ tak dużo czasu ?
Czasami wywala sourceban i wtedy nikt ku**a nikt nie ma dostępu do komend. Ile kura razy mam to mówić.

A ja jestem clear pozdro byczki. Co do Sourcebana nie można gagować, mutować i chyba kickować(ban działa normalne).

Ostatnio miałem problem, żeby zmontować kolesia to dostał bana na 10min żeby się ogarnął, ale rzeczywiście SB działa ostatnio bardzo słabo.

Moderator Forum

@Moderator-DD2-Mirage-Cache @Opiekun-DD2-Mirage-Cache naprawdę proszę Was o poważne pełnienie swoich obowiązków, od teraz nie mam wyjścia i z każdej sprawy będą wyciągane konsekwencje.
Wiem, że wszyscy gramy "na luzie", ale jakąś powagę trzeba zachować.

Temat zamknięty

• 16
    Wyświetlenia