Chciałem dostać grafikę, czekałem ponad tydzień, ale stwierdziłem że nie chce już takiej jak napisałem. Żaden z grafików i chętnych zrobienia grafiki nie napisał do mnie poza Kobayashim, który jednak chyba się rozmyślił i jej nie zrobił. Rozumiem jesteście ludźmi i czasami wam się nie chce, nie macie czasu, ale skoro moja grafika nie została zrobiona i nikt nie miał nawet chęci jej zrobienia to czemu miał bym nie napisać kolejnego zlecenia? Z całym szacunkieme do grafików mam do was proźbę nawet jeśli macie te permisje do zamykania tematów to najpierw stątaktujcie się z autorem powiedzcie mu co źle zrobił. Nie zachowujcie się jak trzynastolatki z wielkim ego (tak wiem, że macie trzynaście lat). Już drugi raz przytrafiła mi się taka ,,akcja’’ z grafikami. Przy ostatnim zleceniu nie podałem wymiarów, ale podkreśliłem, że jest to awatar na steama jednak grafik zamias powiedzieć mi, żebym zmienił post i dodał wymiary postanowił odrazu zamknąć mój temat. Dodam, że nie wiedziałem o poście, w którym są podanie wszystkie wymiary, gdyż nie czytam KAŻDEGO z nich. O wymiarach zostałem poinformowany dopiero, gdy Skoobi chciał mi zamknąć już drugi post o tej samej treści. @Grafik

Właściciel Deathrun 5

@xLeMoNx Myśl xd Jak nikt mu nie zrobił to nie pisz 'jedno zlecenie dwa tygodnie' bo jak nikt mu nie zrobił to jak by nie było zlecenia bo nie zostało wykonane.... chyba ma prawo do tego żeby ktoś mu zrobił.

Szczerze te wymiary sa raczej dla grafika a nie dla zleceniodawcy... Zawsze możesz się do pytać o wymiary

Opiekun JailBreak

@Bielak powiedział w Ah graficy!:

@xLeMoNx Myśl xd
ha nie rozśmieszaj mnie

Tak właśnie jest jestem Kacper i mam 13 no pozdrawiam. A po 2 pisałem że że jestem do 10 nie aktywny na serwerze jak i pod zleceniami.

Ahhahhahahchchchxjhahhxjxhxjjsjdjfjskjxjdx graficy

@Duszek-Kacperek nie napisałem strikte o tobie, ale wiesz, że jesteś najstarszym grafikiem jaki chyba kiedykolwiek był na tej sieci. Lemon, grona, rocik, skoobi mowię teraz o wieku nie o pracach bo ronią oni fajne.

@r Widzę że po moim odejściu zacząłeś się że tak powiem

Tracisz oj tracisz

No kk zawaliłem ale czy to powód pisać ty kurwa ha stfu na niego 0IQ.. Publikuje temat i tyle jprdl

ostatnio edytowany przez xLeMoNx

Mnie rozwala jak graficy pod jakimkolwiek podaniem piszą "-dużo grafików"...

@xLeMoNx napisałem również sytuacje z Scoobim.

Redaktor

Pisałem przez dłuższy okres czasu o wymiarach jednak wszyscy mieli na mnie wywalone. Wymiary są dla grafików, żeby ułatwić im pracę. Teraz zacytuje coś:

"Przy ostatnim zleceniu nie podałem wymiarów, ale podkreśliłem, że jest to awatar na steama jednak grafik zamias powiedzieć mi, żebym zmienił post i dodał wymiary postanowił odrazu zamknąć mój temat."

Wyjaśnienie: Kilka dni wcześniej:
"Specjalnie z Rocikiem się męczyliśmy żeby napisać wszystkie wymiary na wszystkie rodzaje pracy.. tak na przyszłość, niedokładne podawanie wymiarów prac będzie kończyło się zamknięciem tematu. Polecam skorzystać z linku poniżej 😕
http://cswild.pl/topic/6831/wymiary-na-pracę" cytat z kilku dni przed twoim postem.

Kolejny cyt:
Dodam, że nie wiedziałem o poście, w którym są podanie wszystkie wymiary, gdyż nie czytam KAŻDEGO z nich.

Wyjaśnienie: Skoro nie czytasz każdego z nich (każdego czyli jednego postu który jest specjalnie przypięty) to zacznij. Graficy robią to za darmo, doceniłbyś to i chociażby pomyślał zanim napiszesz takie coś. To z tym tygodniem czekania to prawda, ale według niektórych jest "dużo grafików" więc 😉

ostatnio edytowany przez Skubiś

Napisałem, że wiem że nie macie zawsze czasu i chęci do robienia prac, ale dlaczego miałbym nie napisać kolejnego zlecenia jeżeli nikt nie podiął się wcześniejszego. Co do tego, że post z wymiarami był przypięty miałem wtedy ferie byłem w Austrii pierwszy tydzień, a drugi spędziłem na obozie sportowym z klubem. Nie miałem wtedy za dużo czasu, więc nie odwiedzałem za często forum. Ale nie muszę Ci się tłumaczyć bo bycie na forum nie jest moim obowiązkiem.

ostatnio edytowany przez Kimuś
  • 17
    Wyświetlenia