Twój nick: Szpaku ejkejjoł
Godzina i data zdarzenia: 00:20 17.03.2018
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: kaktus
Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/kaktusEK7331/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): Otóż admin o nicku kaktus daje mi gaga na 4h praktycznie za nic. Dlaczego składam skargę? Nie piszę dlatego, ze dał mi gaga przeleciał by i spokój ale admin kaktus w kwesti banów/mutów/gagów/kicków jest tak niedokładny, ze nie mogłem tego tak zostawić. Chodzi mi głównie o to ze on daje te kary i to jest dobre ale on to robi nie jak normalny admin, czyli wchodzi na specta ogląda gracza, słucha, zmienia drużynę żeby zobaczyć co się dzieje tylko u jego przypadku to jest tak że jakiś byle gracz co mam mikro i mutacje powie mu że ten i ten zrobił to i to nie mając żadnych argumentów/dowodów na to on daje mu kare. Dalej, czasami obraża graczy nie często ale zdarzają się sytuacje. Co mnie najbardziej denerwuje w nim, to ze jest chyba najbardziej nieogarniętym adminem na tym serwerze w każdej kwestii. Nie zna komend, nie potrafi ogólnie załagodzić sytuacji od razu kara a co gorsza nie stosuje się do regulaminu serwera. Myślę, ze wniosek nasuwa się sam i nie będzie to tylko ostrzeżenie.
Dowody: (screeny, demko): Demko z godziny 0:19 dalej
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Jeżeli to będzie tak konieczne będą.

Nie daję żadnych ''kar'' za nic. Zawsze musi być jakiś powód. W kwestii banów/mutów staram się by były one zgodne z regulaminem. W chodzę na specta, tylko po to, aby mieć pewność, że ktoś ma wspomagacze, a nie żeby kogoś słuchać i dać mu muta. Zmieniam drużynę, aby sprawdzić zgłoszenie graczy, że ktoś się wydziera lub ktoś kogoś obraża. Co do obrażania, to zgadzam się. Wyzywałem się z kolegą tak po koleżeńsku i niezbyt wulgarnie. Nie ogarnięty, nie znam komend? Nie sądzę. Oskarżenie, że nie załagadzam konfliktów, to nieprawda. Zawsze uspakajam graczy gdy nastąpi jakiś konflikt. Jak wspomniałem wcześniej, staram się zawsze, żeby wszystko było zgodne z regulaminem.

Nie będę drążył tematu moim jak i innych zdaniem jesteś najmniej oswojony ze stanowiskiem admina. Moim zdaniem admin powinien dawać przykład innym graczom jak się zachować i to co napisałem ''Co do obrażania, to zgadzam się. Wyzywałem się z kolegą tak po koleżeńsku i niezbyt wulgarnie'' może i tak było ale to wyzywanie przeszkadza innym graczom w grze. Od takich spraw jak wyzywanie masz TeamSpeak/Discord . Do tego ktoś wam zwróci uwagę nie reagujecie. I proszę Cię o to żebyś przeczytał dokładnie regulamin bo sam dobrze wiesz że w niektórych sytuacjach pod wpływem emocji gracz dostaje karę taką jaką sobie sam tam ubzdurasz. A i chciałbym Ci zwrócić uwagę na to co do mnie czasami mówisz na przykład że jestem dzieckiem czy coś nie masz żadnych podstaw do tego więc trzymaj to dla siebie a nie krzyczysz na serwerze że "oooo ten dzieciak szpaku" wbił. Dla mnie to tyle w temacie.

A ja się zastanawiam czemu skargi nie napisałeś wcześniej tylko dopiero jak ty dostałeś bana?

Bo to go wcześniej nie dotyczyło, proste

Z małego gaga robisz wielki dramat. Jestem tam często i nie widziałem żeby ktokolwiek się skarżył.

Gag już się skończył a dostałeś go za podpowiadanie. Na kaktusa skarg żadnych nie dostaje prócz wcześniejszej na forum.Jeżeli skargi na kaktusa zaczną się nasilać admin poniesie konsekwencje oczywiście jeżeli skargi będą słuszne.

Temat zamknięty

• 8
    Wyświetlenia