twoj nick: chujowy pies
godzina i data zdarzenia: 19.03 17:30
mapa: jb_snow
nick admina: ARCZEN
link do prof. oskarzonego: http://steamcommunity.com/profiles/76561198354323963
opis: dostalem perma za powiedzenie do arczena "dobra juz zmieniam ten nick dzieciaku nie poplacz sie"
dowody: jesli sie da to glos na demku, ewentualnie moge wyslac ss
swiadkowie: ci co byli wtedyy na serwie

Ale @ARCZEN powiedział że poprosi pana @Kubii o skrócenie do 2 dni i wgl może pomyślałeś że @ARCZEN mógł poczuć się urażony?

chciałem ci dać bana na 2 dni ale omyłkowo dałem ci perma nie mogłem cie odbanować bo była niezgodność z id więc poprosiłem kubiego o to żeby ci skrócił bana do 2 dni bo on podobno może więc co ci da ze masz perma i tak przez 2 dni bys nie pograł

Arczen sie pomylił to tez jest tylko człowiek 🙂 raczej skarga z pośpiechem 😕

XDDDDDD
Za ostrzeżeniem.. Miej dystans do siebie 😉

Ban 2dni za "nie popłacz się dzieciaku" ta, go przedszkole czy
coś

Czy ban został już skrócony?
Skarga nie słuszna, nie należy się tak wyrażać do administracji. No ale ban za długi jak na perma stąd moje pytanie.

Odbanowałem już landosa, bo Arczen mi napisał na pw.
@Haqu wolałbym żebyś to Ty rozpatrzył tą skargę

ostatnio edytowany przez Kubii

Jak by to Jax powiedział "Zadyma"

@haqu

Haqu ja rozumiem, nie miło i tak dalej, ale ban za coś takiego? Bez kicka, muta, tylko ot tak sobie 2 dni? 30 minut bym za to personalnie nie dał

@InQ ja to nawet i 7 mógł bym dać. Nie lubię takich graczy. Powiedzieć/napisać "kurwa" bo sie zginęło to jedno. Ale tego typu rzeczy to ban za kulture. Juz zastanawiam sie czy nie gagowac za "ez"..

Powiem wam, że to chyba zależy od sytuacji i kontekstu. Administrator mógł przyjąć do siebie to zdanie jak tylko chciał.
Jeżeli ktoś wypowiada się w ten sposób do admina musi się liczyć z tym, że może to go obrazić a za to może być ban 2 dniowy.

Temat zamknięty

• 12
    Wyświetlenia