Twój nick: ryxu/ayuuk
Godzina i data zdarzenia: 17:30 20 marca
Mapa: jb_moonjail_v4
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: xUKAYO/kekee
Link do profilu steam oskarżonego: http://steamcommunity.com/id/Quorthonn/ http://steamcommunity.com/id/xUKAYO
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat): wchodzi na smurfa, cheatuje, kilka miesięcy temu przyznał mi się na TS, że cheatuje na smurfie (Qurthonn lub kekee i mówił cheaty do source i csgo). specjalnie wchodzi na drugie konto a nie na to z adminem by cheatować. dostałem heada z ak47 odrazu gdy wychyliłem, akurat gdy wszedłem do sekreta (jedna runda tylko) powiedział "dobra to ja idę sprawdzić sekrety." i to specjalnie bo ja wiem że on cheatuje bo sam mi o tym mówił. gdy miał życzenie z terrorystą i było awp noscope, powiedział "patrz ryxu" i spróbował zrobić bh na skryptach ale nie wyszło mu. potem mówił dobra dobra patrz dalej i jednym strzałem z awp trafił heada z terro w biegu też. podejrzewam silent aim. bardzo mnie zdenerwowała ta osoba, ponieważ cheatuje na serwerze czego nie rozumiem (i to jeszcze 4 fun jailbreak)
Dowody: (screeny, demko): demko z mapy jb_moonjail_v4 o tej godzinie co napisałem
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): demko

ostatnio edytowany przez suffocation

osoba która mogłaby to potwierdzić to @JustCrypt ale on tego nie potwierdzi bo oni obaj są dobrymi znajomymi. ukayo mówił mi to i maćkowi że cheatuje i nawet widziałem to czasami na mm. ukayo który ma golda 4 na mainie na smurfie wbił range le magicznie po 10 winach.]
EDIT: chciałbym powiedzieć że to już 2/3 admin który cheatuje na serwerze jb.

hahahahahahahah ok fajnie po 1 wkurzasz sie bo cie zabijam i nie mozesz sie buntowac a te 2-3 ostatnie zdania ,,Próbował zrobic Bh na skryptach ale mu nie wyszlo,, wcale nie jest tak ze na skryptach zawsze ci wchodzi po 2 jak na noscopy poprostu mi siadlo a tak to nwm o co ci chodzi

1 raz tylko mi siadlo bh jak na sekret skakałem (sam sie zdziwiłem)
mam LE bo z kolegami gralem pierwsze 10 lulz a na mainie nie chce mi sie wychodzic bo trolle i ruski
jak widziales co na mm;ie robie jak nawet 1 gry z tb nie zagralem na lemach
sam wiesz ze nie ma cheata na noscopy xD nie mozna sobie no-spread ustawic

Poprostu masz bul dupy jak chcesz moge ci na maina wbic i robic to samo co na smurfie
według mnie śmieszne
i tak wgl to niektórzy mogą potwierdzic ze zawsze jak grałem to nie robilem nic ,,fishy,,

tak tak, fajnie fajnie szkoda że mi sam o tym mówiłeś i pisałeś szkoda że akurat nie nagrywałem tego wcześniej

każdy wie że ja bardzo rzadko pisze skargi na cheaterów (tak jak było z CAT'em napisałem do Haqu'a i wyjaśnił sytuacje banując go), i kiedy pisze skargi na cheaterów są one na poważnie a nie dlatego że mam ból dupy

jest cheat na noscopy, silent aim tzw 😉 zawsze byłeś bardzo słaby a teraz nagle przypływ skilla jak CAT 1v1, prawda? jesteś żałosny.
proszę o wyjaśnienie sytuacji @Haqu

Chciałem obejrzeć demko, ale chyba znowu nie działa. @Master @Hipster @Haqu @Moderator-Forum

ostatnio edytowany przez Kobay

nigdy nie pisałbym skargi dlatego że ktoś mnie zabił, mówiłeś mi kiedyś że masz cheaty i wchodziłeś z nimi na jaila.
jakbym był taki że pisałbym skarge tylko dlatego że ktoś mnie zabił to pisałbym na Haqu, Kubii, itp.

nie mówiłem ci nigdy takich bredni wtf wiesz ogólnie to doskonale wiesz ze mamy ze sb spine od dłuższego czasu i chcesz sie odegrac jakims gównem

nwm skąd taki pomysł ale spoko 😛

XDDDDDDD mamy spine, ciekawe czemu. nigdy nie mieliśmy spiny, poprostu wkurza mnie to że cheatujesz na serwerze JB i sam mi to mówiłeś i maćkowi że masz cheaty. potem na serwerze na mapie moonjail mówiłeś jak miałeś lr z maćkiem "nazwa jakiś cheatów jest lepseze od nazwy jakieś cheatów". potem zacząłeś żartować że maciek zacznie się kręcić chociaż to ty cheatujesz

hahahhahaha no tak bo żartujemy sobie czasem z mackiem (nie wiesz o co chodzi ale ok ) ogólnie omniaim co ja tam mówilem to taki scammerski cheat i zawsze z niego beke robimy . spine mamy np temu ze mnie nie wpuszczasz na ts i sie powyzywalismy

i tak wgl ciekawe czmu żaden admin ani zaden gracz nigdy nie posądził mnie o cheaty

nigdy tak nie było, nie kłam że mamy jakąś spine
chcesz się wykręcić od cheatowania
ciekawi mnie to skąd tyle wiesz o cheatach to już udowania że tym się interesujesz
dla mnie cheatujesz i tyle nawet mi to sam powiedziałeś
edit: już nie odpowiadam na ten temat czekam na decyzje @Haqu

no nie wiem moze temu ze mój dobry kumpel sie tym interesuje a ja czasem wbijam sie posmiac z idiotów na HVH . Nawet nie odbierasz na steam wgl lulz . pisze do cb nie ospisujesz i wgl

@xUKAYO Pokaż dowód, chodzi mi o to że piszesz do niego na steam a on Ci nie odpisuje.

0_1521565809224_Przechwytywanie.PNG
dowód na to że jeszcze mnie wyśmial po tym jak napisałem skarge

to niezle ze XDDDDD pisalem podczas gierki jak dostales banie

a to fajnie fajnie to za jakąś skarge z dupy

• 37
    Wyświetlenia