Mam pytanie, po co są ci współwłasciciele dr, banteamy i inne duperele? Bo według mnie to troche za dużo jest nasrane tego i te rangi sa kompletnie useless

A wiesz co robią te rangi i od czego są?

no pytam sie wlasnie czym sie roznia od zwyklych adminow

Opiekun Deathrun 5 Moderator Deathrun

Osoba z ban-team jest przydzielona do danego serwera, mająca za zadanie rozpatrywać skargi. A współwłaściciel to nie wiem.

ostatnio edytowany przez bart

No admin a współwłaściciel czy opiekun jest dużą różnicą

Nie wiem jak wam ale mi sie to nie podoba - według mnie powinien to być nadal admin. A opiekun i współwłaściciel to myslałem ze to jest to samo

ostatnio edytowany przez pitikowsky1394

@pitikowsky1394 opiekun i współwłaściciel mają większe uprawnienia.Opiekun dodatkowo może np. przyjmować podania,rozpatrywać skargi,banować przez SB,zmieniać mapę,robić głosowanie a zwykły admin tego nie może.Współwłaściciel bodajże może jeszcze wstawiać pluginy na serwer i przyjmować adminów.Mam nadzieję,że wytłumaczyłem ci po co są te rangi.Ban team rozpatruje skargi z serwera do którego jest przydzielony zwykły admin nie ma żadnych permisji na forum a jedynie na serwerze

ostatnio edytowany przez VIPER

No nie jest to samo piti jest wiele różnić 🙂

To w takim razie po co są współwłaściciele jak oni nic nie wstawiaja XD

@pitikowsky1394 jeżeli się nie mylę to jedynie Nieznajomy ma współwłaściciela dr5 i być może nie ma takich propozycji które mógłby wprowadzić lub jeszcze nie umie wprowadzać pluginów,ale resztę pracy wykonuje bardzo dobrze więc nie rozumiem twoich pretensji

Właściciel Deathrun 5

@VIPER piti ma problem bo ub nie dostał i nie zdegradowałem barta bez powodu xd

ale ja nie mam problemu do ciebie tylko sie pytam xD

a po za tym jak dla ciebie insta perm za to jest normalne to okej XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Zawsze na dr1 widzialem ze współwłascicielem jest lukmccall i zawsze byłem ciekawy czym sie to rozni od własciciela

@pitikowsky1394 Nie różni się niczym oprócz tego ,że ma niższy współczynnik "zaufania" w SB przez np nie może zdegradować właściciela oraz osób z wyższym współczynnikiem. Lecz może robić wszystko z osobami z niższym współczynnikiem zaufania

Globalny Moderator

Wydaję mi się, że temat został wyczerpany

Temat zamknięty

• 19
    Wyświetlenia