Od dłuższego czasu miałem taki pomysł dotyczący nowego działu bądź sektora na którym będą wpisywane pochwały na administracje. Jak to mniej więcej miałoby wyglądać? Wzór:

Stopień pochwały:
Nick chwalonego:
Powód pochwały:

Pewnie większość osób zastanawia się w tym momencie o co chodzi z stopniami pochwał a więc troszkę się rozpisze ale mam nadzieję, ze wam dobrze to wytłumaczę. Będą 3 możliwości wyboru stopnia:
1 - Pochwała wzorowa
2 - Pochwała dostateczna
3 - Pochwała mierna
Tak wiem, przypomina to oceny z dziennika szkolnego jednakże każda ma troszeczkę inne znaczenie, tłumacze znaczenie każdej z tych stopni:

Pochwała wzorowa - Jest to pochwała na administratora który wbiją bardzo często na tzw.: "zawołanie". Jest aktywny na serwerze, zna dokładnie taryfikator jak i regulamin serwera.

Pochwała dostateczna - Jest to pochwała na administratora który średnio zna regulamin jednakże potrafi opanować serwer, wie kiedy może żartować a kiedy nie.

Pochwała mierna - Jest to pochwała dla administratora który ma zna małą cześć regulaminu ale pomimo tego jest lubiany i chwalony przez graczy. Rzadko ma problemy z opanowaniem serwera, jednak stara się naprawiać swoje błędy.

Teraz coś czego nie ma prawdopodobnie na żadnej innej serwerowni. Jak pewnie wiecie administracji ma 3 szanse, są to ostrzeżenia. Jeżeli administrator zdobędzie 3 ostrzeżenia, zostaje zdegradowany. A co jeśli wprowadzić by troszkę odnowiony system? Załóżmy, ze jest taka sytuacja, administrator dostaje ostrzeżenie za nieznanie komendy na np. przeniesienie do drużyny przeciwnej, w tym momencie ostrzeżenia rejestruje się w jego danych czyli z (0/3) zmienia mu się na (1/3). Po tygodniu dostaje pochwałę wzorową, pochwała ta jest potwierdzana przez graczy (np. ktoś napiszę pod pochwałą "To prawda! Administrator poprawia swoje błędy i jest bardzo aktywny") wtedy można byłoby ostrzeżenie usunąć czyli załóżmy, że jedna potwierdzona pochwała = minus jedno ostrzeżenie.

Pod każdym serwerze od wilda, mógłby powstać taki sektor. Potwierdzeniami pochwał zajmował by się Ban-Team danego serwera. Jeżeli chodzi o regulamin to o to również zadbałem 🙂

1. Jedna pochwała na jeden tydzień.
  2. Pod pochwałą wypowiadają się TYLKO osoby które grają na danym serwerze.
  3. Prosimy o nie oznaczanie Ban-Teamu pod pochwałami, osoby z Ban-Teamu potwierdzą pochwałę kiedy będą znajdą
    na to czas!
  4. Niezastosowanie się do regulaminu będzie karane banem lub usunięciem posta.

Co myślicie o takiej zmianie?

Globalny Moderator

Jestem na nie.
Po to są 3 ostrzeżenia, ponieważ dajemy mu szansę poprawienia się, więc skoro ma już jedno ostrzeżenie to teoretycznie 2 już nie powinienen dostać jeśli się poprawi. Jakieś odejmowanie ostrzeżeń nie ma jak dla mnie żadnego sensu.

Globalny Moderator

Ja tam nie mam nic przeciwko, pomysł zdaję mi się bardzo ciekawy.

Na Nie
Pomysł z innej serverowni wgl

Koleś się rozpisał a wy tylko piszecie "Na nie" bez uzasadnienia bo ten u góry tak napisał.
Nabijanko pełną parą

@bart U mnie jest ze 3 pochwaly = miesiac bez skladki, ale dostaje sie je za pomoc w ogarnianiu serwera a nie od graczy

Opiekun JailBreak

Mam rozumieć, że te pochwały mają wystawiać gracze?
Neutral w sumie @bartulGOD ma fajną propozycję i myślę, że jest to dobra opcja.

pomysł ok ale wykonanie takie sobie

Opiekun Only Mirage

Moim zdaniem jak ktoś miałby już nadawać te pochwały to powinien być to właściciel serwera bądź opiekun serwera

Właściciel Retake Opiekun DD2/Mirage/Cache

Na tak, bardzo fajny pomysł, lecz uważam tak jak @Czajka pochwały powinny być dawane przez członków wyższej administracji.
Niedawno spotkałem się z krytyką (nie pierwszy raz), kiedy to gracz stwierdził, że JUŻ mnie nie lubi, że wydawałem się fajniejszy, bo dostał ode mnie gaga 😞 . (A szkoda strz**ić ryja xD)
Gdyby takich graczy zebrał się tuzin (albo i więcej) nie było by szans na SPRAWIEDLIWE głosowanie.
Nie piszcie bezmyślnie "na nie", wysilcie się napisać te kilka słów uzasadniające waszą decyzję. Raczej @Skuubi spędził trochę czasu nad napisaniem tego posta.

• 42
    Wyświetlenia