Proponuje przywrócić ulepszenie które regeneruję kewlar a na max regeneruje kewlar z hełmem lub zamiast tego dodać do zatrzymywania broni 3 lvl który będzie zapisywał kupione granaty oraz kewlar z hełmem

Zmienić działanie Medyka który powinien leczyć członków teamu a nie przywracać im kewlar

Po załadowaniu się mapy glosowanie które będzie ustalać długość mapy

Naprawienie koloru oliwnego z shop

Wydłużenie rozgrzewki do 1/2 min dzięki czemu nowi gracze będą mogli poznać mapy

Ustalenia daty/ cyklicznego restartu levelu np. co 2/3mieś lub 1/2 osoby 1000lvl ponieważ wiele osób pyta się o to
Wydaje mi się że częstsze restarty bardziej urozmaicają rozgrywkę

batfulf jest w ban team i opiekuje się surf rpg lecz wydaje mi się że też powinien mieć możliwość banowania/mutowania na serwerze nie tylko przez sorucebans gdyż może to być trochę uciążliwe

Prosił bym o uzasadniania tak/nie oraz wypowiedz osób które graja na serwerze regularnie a nie mieli admina x czasu

ostatnio edytowany przez KmA Rudy

Zgadzam się ze wszystkimi propozycjami. Są one bardzo potrzebne na serwerze w szczególności głosowanie na początku mapy.

Również jestem na tak, poza przedłużoną rozgrzewką. Nie przesadźmy też w drugą strone, przy dluzszej rozgrzewce wiecej osób się ponudzi.

@vv-1-ne Rozgrzewka jest jak zwykła gra, tylko nie czekasz na koniec rundy też się możesz zabijać i dostajesz expa

Zgadzam się ze wszystkim tylko dodam jeszcze:
Odblokujcie Revolver

aczkolwiek co do resetów to jestem bardziej za tym żeby były co 3 miechy bo za 2 to by za szybko było dla tych co mają mniej czasu na granie (np ja )

@batfulf dałem po prostu taki przykład może być 3 a nawet 4 miesiące.

Dodatkowo prosił bym o usunięcie ulepszenia Magazynek+ gdyż on jest bugowany/ po prostu nie działa

Właściciel

Za niedługo pojawi się aktualizacja, która naprawi ulepszenia oraz doda jedno dodatkowe, ale potrzebuje jeszcze trochę czasu.

• 11
    Wyświetlenia