Propositione

Na wstępie, proszę o nie pisanie postów typu "na nie" ponieważ prawie nic one nie wnoszą do tej propozycji. Starajcie się rozpisywać bo takie pisanie to jest oznaka tego, że po prostu jesteście leniami i szkoda wam minuty za podanie powodu dlaczego dajecie na nie.

Propozycja to dodanie nowej rangi na forum, jest to ranga Opiekun Grafików.
Wiadomo, że nie każdy z administracji ma czas i chęć na sprawdzanie tego czy każdy grafik jest aktywny oraz czy jego prace zmieniają swój wizerunek na lepszy czy też na gorszy. Osoby w tej randze miałyby cel kontrolować grafików i sprawdzać czy są aktywni, starają się nad pracami, nie pobierają zrobionych już tzw. templatów 🙂

Jeżeli chodzi o wzór i o wymagania na opiekuna też o to zadbałem. Może jak zostaniesz wprowadzona ta ranga to administracja skorzysta z mojego wzoru i wymagań.

Wzór:

Imię:
Staż jako grafik(Czas odkąd zostało zaakceptowane podanie na grafika):
Dlaczego chciałbyś zostać opiekunem grafików?:
Aktualne prace(Te z np. ostatniego tygodnia):

Wymagania:

Minimum 3 miesiące na posadzie grafika.
Doświadczenie w pracach graficznych.
Wolny czas.

Jestem za tylko co do wymagań to bez tych 3 miesięcy grafika, bo ja chcę być takim opiekunem 😄

ostatnio edytowany przez Kubii

Jestem za przyda się ktoś taki kto będzie kontrolował grafików. Widzę że już skuubi jest chętny

ostatnio edytowany przez Czajka

Jestem za, ponieważ @Master'owi też nie chce mu się tego wszystkiego sprawdzać. Fajnie by było ale co do wymagań grafika to troche mniej na przykład 2 mies. zależy jak się sprawdza.

Osoba która chce startować na opiekuna musi mieć POJĘCIE o grafice @Kubii.
Opiekun Grafików ma za zadanie:

• Kontrolować aktywność
  • Sprawdzać poziom prac
  • Sprawdzać staranność wkładaną w pracę
    oraz fajnie by było jakby mógł akceptować podania :))

Przecież żaden z was, może oprócz rocika i grinda nie potrafi robić prac jakiś niewiadomo dokładnych, żeby sprawdzać je do piksela. Nawet ja mogę oceniać te prace, bo jedyne co na nich jest to dodany napis, może czasami jakieś łatwe efekty z szablonu 🤔
Więc jeśli już takie coś miało by być to bez wymagań dotyczących prac

@KobayShiルチン Jaki skromny xD
Za, czemu by nie

Na nie
Pierw chciałbym żeby osoby, które robią prace graficzne wypowiadały się.. A wiec czemu jestem na nie? Otóż jako grafik robię ogólnie pracę dla każdego (pw/forum), lecz nie zawsze będę miał możliwość zrobienia owej pracy. Ja jako grafik dostaje duże zlecenia obejmujące bannery na różne platformy oraz awatary. Nie zawsze mam czas zrobienia awataru na forum, szczególnie teraz ( 24 grafiki do zrobienia na piątek 😕 ). Również moim zdaniem troszkę ogranicza to grafika, jeżeli ciągle robisz to samo staje to się monotonne i wykonujesz ciągle ten sam wzór. Ostatni głos na nie to przecież po co ci taka ranga skoro raczej nie będziesz miał opcji "zdejmij rangę" bądź "nadaj rangę". Zgłaszać do Mastera może, każdy zwykły gracz, admin bądź inny grafik. Mam nadzieje ze każdy zrozumiałem. Pozdrawiam cieplutko 🙂

ostatnio edytowany przez WhiteFord

Nie trzeba być grafikiem żeby wiedzieć tyle o pracach.

@Николас Taka rola grafika! 😉

Jestem na tak, ponieważ @Master czy ktoś z administracji, którzy się zajmują grafikami nie zawszę mają czas na sprawdzanie podań itp.

Widzę że propozycja taka żebyś najlepiej ty miał tego opiekuna. Po 1 robisz chujowe prace po 2 nikt nie robi prac na wyższym poziomie od innych. Widzę że każdy z grafików chcę wygryźć innych np pod podaniem nie. Nie ma osoby która by się na to nadawał bo dla 1 praca będzie okej dla ciebie chujowa i robiona na kolanie a grafik starał się./

Myla tak to jest jak się uwielbia jednego grafika, wtedy wszyscy inni mają słabe grafiki, #rocik. Jestem chętny na tą rangę o ile ona zostanie stworzona. Ale są inny graficy, robiłem te wymagania z myślą o innych a nie o sobie 😉

Zaa jest opiekun serwerów czm by tu nie wprowadzić opiekuna grafików i może opiekuna ban-teamu

Za przydała by się taka osoba z pewnością 🙂

@Kubii to już master musi przejąć tą rolę xDDD