Opiekun Only Mirage

Ja jak chciałem wbić to 3 razy nikogo nie było i już tam nie wbijam xD

Moderator Forum

Wiadomo na początku przydałoby się trochę rozgłosu, @RŌNIN @Nieznajomy trzeba by się coś wymyślić.

Ja proponuje grupe na fb (Są grupy na których reklamy mogą być skuteczne), coś typu reklama na yt, ogólnie niestety serwer retake pomimo tego ,że jest bardzo fajny oraz wciągający znudził się większości po paru dniach przez to ,że grali na nim po 8/9h dziennie aby walczyć o topke (niektórzy oczywiście) z czasem też znudziło się to innym osobą a teraz przez tak naprawdę brak jakiejkolwiek reklamy/rozgłosu serwer raczej długo nie postoi. Tak jak napisałem wcześniej polecam grupki na fb typu "Cs:GO wymieniacze skinów pro kox 2008" (przykładowa nazwa) gdyż zawsze na takich grupkach znajdą się osoby które z chęcią zagrają na tak owym serwerze.

@Koalka niektorzy potrzebuja mniej czasu zeby wbic topke topke 😄
Z @Nieznajomy ustalilismy ze wykorzystam swoje zasiegi i wspolprace z druzyna do naglosnienia serwera. Post pojawi sie z ip i malym opisem na fp Kubika i stronie hellcase, dodatkowo mniejsze wspolprace z grupami na fb czy organizatorami turniejow. Pozdrawiam cieplutko i milego wieczorku

• 15
    Wyświetlenia