Twój nick: Kyoji 我大
Godzina i data zdarzenia: 12:55 15.04.2018
Mapa: Nie pamiętam
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Jurasic jakoś tak
Link do profilu steam oskarżonego: Jakiś tam jest, nie posiadam
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Otóż graliśmy mape na której nie widać noża. Po stronie tt był gracz Fajson. Gdy wszyscy przede mną w kolejce się tam zabili to nadzeszła pora na mnie. Miałem tylko zeusa, a gracz Fajson miał normalnie widoczny nóż. Podbiegając do mnie pytałem się go czy chce jakieś pestki, po czym on odpowiedział mi, że tak. Dodam tylko, że owy gracz nie miał nawet broni. Biegał za mną z kosą tak żeby mnie zabić, a chciał pestki. Więc za to można już dać w sumie bana, ale no dobra. Gdy ja strzeliłem, ale nie trafiłem, bo gracz był za daleko i zeus nie sięgał. Podbiegł do mnie i mnie zabił z kosy
zakaz używania noży
nakaz poruszania się tylko w dwóch kierunkach
To są dwa podpunkty regulaminu pestek, a właśnie owy gracz je złamał. Po całej rundzie powiedziałem do admina żeby go zbanował, bo to było niedostosowanie się do wybranej przez siebie zabawy. Po czym admin powiedział, że go nie zbanuje. Powiedziałem, że ide napisać na niego skarge, a ten do mnie coś w stylu "dać ci link do forum" odpowiedziałem "mam debilu" i jeszcze ja dostałem bana za obraze XDDD ale to mniejsza. Dla mnie to co zrobił ten admin to jest faworyzacja jakiegoś dziecka za przeproszeniem. Nie jest to wzór na admina. Jestem za ostrzeżeniem dla tego admina, lub degradem, bo to nie pierwsza taka sytuacja. Admin często zachowuję się chamsko w stosunku do innych graczy
Dowody: (screeny, demko): Demko
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Ruby

ostatnio edytowany przez Kyoji

Admin mógł poczuć się urażony.

Eh trochę to śmieszne bo ludzie bardziej obrażają jurasica i nic nie robi nagle on powiedział ,,mam debilu,, a ten mu wlepił bana faworka jak się patrzy 😛

@Kyoji Rozumiem, ale nie zmienia to faktu ze napisałeś o tym w skardze ""mam debilu" i jeszcze ja dostałem bana za obraze XDDD ale to mniejsza."

@bartulGOD następnym razem nie nabijaj sobie postów wypowiadając się praktycznie nie na temat skargi, a do tego nie będąc świadkiem całej sytuacji, bo o zdanie nikt cie nie prosił

@Kyoji Na prawdę myślisz że mi zależy na postach? Nawiązałem do sytuacji za którą ty mi dałeś bana bo przecież tak cię zwyzywalem jak bura #### z resztą tak jak ty tego admina. Ten post co teraz napisałeś był zapewne tylko po to żeby odświeżyć skargę. Wielkie Elo benc

Gdybym chciał to odświeżyć to bym napisał "ref" używajmy trochę mózgu. NIE ODPISUJ NA TO, jak masz do mnie jakiś problem to pisz mi to na priv i wszystko sobie wyjaśnimy poza serwerownią

Niech ktoś to zamknie... tragedia z waszym rozpatrywaniem skarg...

Pukawka ostatni raz na forum był 15 dni temu...
@Master mógłbyś coś z tym zrobić ?

ostatnio edytowany przez BlackFord
Opiekun Only Mirage

Ja w tej sytuacji nie wiele mogę zrobić ponieważ jest to skarga na admina a ja jestem tylko członkiem ban teamu a nie opiekunem

ostatnio edytowany przez Czajka

@Czajka ban team zajmuje się każdą skarga,nawet na admina

Opiekun Only Mirage

A no dobra tylko co ja mogę jak nie ma demka

Ahhh no dziwne, że po 15 dniach nie ma demka no kurde serio ? ZAMKNIJCIE TO, BO TO JEST MASAKRA

Opiekun Only Mirage

Moim zdaniem pan pukawka powinien zacząć być aktywny

Temat zamknięty

• 18
    Wyświetlenia