Od razu odniosę się do tytułu tematu i dopowiem że są to ważne zmiany moim zdaniem i ktoś może je uważać za mało istotne.

Zacznę może od paru zmian w regulaminie:
-Dodanie podpunktu o mapie surf_dust2_2015_csgo odnośnie tego że cały dach zalicza się do buyzone'a. Wiele nowych osób tego nie wie a jest to praktykowane na serwerze.

-Dodanie adminom możliwości dawania gagów za naganną ortografie. Nie raz spotkałem się z osobami piszącymi "jusz,morze ( nie chodzi tu o morze Bałtyckie itp. ), pszecież, zrup itd.

-Dodanie podpunktu zakazującego zabijania/strzelania do osób które są zbugowane w windzie ( nie lecą do góry ),
strzelania do innych będąc zbugowanym oraz strzelania do osób które lecą stojąc pod/obok albo nad windą.

-Często zdarza się też że jakaś osoba złamie regulamin np. zabije kogoś w bz ( buyzone ) nawet przypadkowo podczas gdy nie ma żadnego admina na serwerze. Wtedy gracze sami będą mogli rozwiązać taki problem poprzez dodanie podpunktu o tym że w przypadku zabicia kogoś w bz/z bz, albo zabicia kogoś kto jest zbugowany w windzie osoba która zabiła będzie zobowiązana do wpisania killa w konsoli w następnej rundzie ( w przypadku Vipa 2 razy ) albo oddania tej osobie 500 kredytów ( "kare" wybiera osoba która zabiła ).Dodam że ta niepisana zasada jest używana na serwerze przez graczy i jest przyjęta dosyć dobrze więc myślę że warto dodać taki podpunkt.

-Dodanie podpunktu na temat kampienia pod windą na takiem samej zasadzie jak w przypadku podpunktu o jailu. Wiele osób na mapach typu Surf_sky2 itp. bardzo często w każdej rundzie stoi pod windą i czeka na osoby które lecą w jej kierunku przez co bardzo ciężko jest do niej wlecieć.

Ostatnie dwie propozycje nie odnoszą się już do regulaminu lecz są one dosyć ważne. Dokładnie mówiąc na serwerze nie działają 2 komendy, mówię tu o komendzie !vip oraz !bany . Po wpisaniu ich nic się nie dzieje.

Jestem za prawie wszystkim nie licząc podpunktu 2, ponieważ średnia wieku graczy na serwerze jest dosyć niska i spora liczba osób dostała by takie gagi.

• 3
    Wyświetlenia