a tak szczerze to wsm racje napisalem xD no bo jak ma problem to po co dupe truje? nwm czy na ss bylo ale jak sie zapytalem czy mu sie tu cos nie podoba to on odp ,, nie, nie podoba mi sie" i dlatego taka miła odp

db nie wazne jednak jest napisane

A wiec tak po pierwsze, osoba ktora była owym „cheaterem” była sprawdzana przeze mnie 2 razy( to ze nie widać mnie na spectcie nie oznacza ze mnie tam nie ma :)) i stwierdziłem wraz z drugim admin ze ten gracz jest czysty. Pare osób przyjęło to do wiadomości lecz ty miałeś z tym problem. Dostałeś później kicka za to, że go obraziłeś a nie za przekleństwo :). Poza tym jest paru graczy którzy potwierdzą jak się do mnie odzywales. A to, ze napisałem „Japierdole” to było do frizziego w ramach żartu. Po drugiej teraz co jesteś na serwerze to próbujesz mnie uczyć jak powinienem się zachowywać jako admin nie patrząc na to, że wszystko wyolbrzymiasz. Po trzecie nie chwaliłem się żadna ranga tylko powiedziałem ze mam supreme po tym jak zacząłeś do mnie gadać,że „o wielki gracz z serwerowym suprem”, wiec widzę,że masz problem z odróżnianiem między chwaleniem się a przekazywaniem informacji. Dodam tylko ze irytujesz swoją postawa wielu graczy którzy maja podobne zdanie jak ja,
pozdrawiam :).

Mrovka permmute, evbi masz być wzorem dla innych a nie potrafisz się zachować i trzymać języka za zebami

evbi w takim razie wytlumacz mi swoje inne wypowiedzi które widnieją na ssący i w wycinku z consoli, wytlumacz mi również dlaczego nie dałeś sobie kicka po tym jak przeklnąłeś kilka razy na czacie i przez mikrofon, również wytlumacz mi dlaczego nie zbanowales mrovke za pisanie obelgow na czacie w moją stronę, to dlaczego wyśmiewałeś moją wadę i również to jakim cudem możesz być na spec i patrzeć na gracza oraz jednocześnie grać w drużynie.. No ja bym się tak nie rozdwoił

ref, bo chyba zapomniano o tym temacie

@Mr0vka wyzywanie administracji, obelgi w stronę graczy, brak kulturalnego zachowania

Dalej czekam aż evbi odpowie na moją wypowiedź która napisałem 5 dni temu.

Temat został wyjaśniony

Temat zamknięty

• 16
    Wyświetlenia