twoj nick: Legend69
link do twojego profilu steam: http://steamcommunity.com/id/HEHEHESEELOO/
data: 20.04.2018 godz. 21:20
server: Mirage/Cache
opis sytuacji: Jestem podejrzany o cheaty, rozmawiam z Herim i innym graczem ktory ciagle krzyczy i mnie wyzywa oraz zadaje pytania na ktore ja mu spokojnie odpowiadam i po czym dostaje bana za obraze od heriego (najprawdopodobnie heri mnie zbanowal za cheaty pod pretekstem obrazy bo uznal ze jak go nie bylo zrobilem 46k a jak przyszedl tylko 4). Wiec ja nikogo nie obrazalem, spokojnie odpowiadalem na zadane mi zarzuty po czym zostalem zbanowany. Prosze o wyjasnienie tej sytuacji.

Ban zostaje zmieniony za wspomagacze (wh) gracz był już banowany na serwerowni. Nikt go nie obrażał ani z nim nie rozmawiał tym bardziej ja. Po zajrzeniu w demko odkąd wbiłem ba spekta nie Mogles zabić nikogo normalnie a wcześniej po 2/3k na przez skany. Zostajemy przy banie konto na 14h z jednym znajomym. Bandi potwierdzi bo z nim konsultowałem bana. Miłego dnia

Fajne scany xD jak mi pokazesz choc jednego rob co chcesz, ale poki co zadam wyjasnienia sprawy na ts3, najlepiej dzisiaj.

Link do mainkonta,profil faceit esea whatever sprawdzone ip i ban poprzedniego jak nie masz 2367 lvl faceit main konta z 15k godzin to niestety. Jutro po 18 zapraszam na tsa rozmowa nagrywana przypominam

• 7
    Wyświetlenia