Opiekun Only Mirage

Ależ oczywiście że na nie ludzie ustawili by sobie kosy i glovsy i tak dalej

Ale na dr to raczej nie ma duzego wplywu czy ktos ma kose czy nie..

Przeciw? Bezsens? Chcesz vipa? Zapłać. Myślę że można to zamknąć bo to jest żałosne jak i chamskie i nie potrzebne.

pewnie chamskie, kiedys tak bylo i nowi gracze mogli se pograc na vipie

Chcesz Vipa? Zapłać, nic nie jest za darmo.
To tak samo jakbyś poszedł do Lidla 1 raz i powiedział "chce chleb za darmo"

ostatnio edytowany przez Kobay

Nie koniecznie pod hajsy, ale zrozum, nic nie ma za darmo. CsWild też coś z tego musi mieć, po 2, vip jest po to, by dostać nagrody itp. jak ma być Vip za darmo to po co jest vip?

randomowy vip na mape czlowieku XDXDXD 15 min

Nie, to jest bez sensu. Chcesz vipa, zapłać i tak zostanie.

@kobayshiルチン to że ty jesteś rozpuszczony i ci rodzice wszystko na zawołanie kupują to twoja sprawa, inni nie chcą wydawać na vipa 15 zł miesięcznie lub mają lepsze wydatki
myśle że random vip na mape jest okej, to jest tylko 15 min. a jeżeli komuś się spodoba posiadanie vipa to go kupi.

Redaktor

@suffocation wyjaśnione wszystko ładnie pięknie, popieram twoje zdanie. Jestem mega za ❤

Z tego co pamiętam taki plugin już był przynajmniej na DR'ach. W sumie nie wiem czemu został usunięty. Prawdopodobnie jak kiedyś dostanę takiego vipa na dr to wyjdę bo nie robię czasów na vipku. @suffocation dobrze wyjaśnił. Napewno można powiedzieć że to może kogoś zachęcić bo często ludzie wchodzą na serwer i piszą !freevip

Redaktor

@bartulGOD są takie osoby co piszą do adminów o free vip ;3 Masakraaaaa

@suffocation Nie wiem jak ty, ale nie ja. Nie chcę kupować to nie mają, a po 2, 15 zł to bardzo mało, jak ciebie nie stać, to nie znaczy że innych też. "Nic nie jest za darmo, na wszystko trzeba zapracować, albo kupić."

Właściciel Retake Ban Team Właściciel Deathrun 5 Moderator Only Awp

Za ale żeby był np na 3/4 rundy żeby przetestować bo teraz mapy na dr mogą do 30min trawać,lub niech bedzie losowany vip na mapę ale np jeden na dzień.

• 30
    Wyświetlenia