"Prośba o Unbana / Unmuta / Ungaga[вιgғlєѕн#meee][Sikowitz csgo CSGO-SKINS.COM]
Moderator Deathrun 5

Pisze za 2 osoby ponieważ dostaliśmy bana w tym samym czasie za to samo.

Twój nick: вιgғlєѕн#meee Jego nick: Sikowitz csgo CSGO-SKINS.COM
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/BIGFLESH/ Link do jego profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198168761046/
Data: 29.04.2018
Serwer: DR5
Opis sytuacji: Rozmawialiśmy sobie o skinach które dałem mojemu koledze i przy okazji wysłałem mu 12k kredytów,a wtedy Gracz o nicku Gruby mając ból dupy że to nie jemu wysłałem odezwał się sugerując że łamiemy regulamin. Wtedy Fredzio dał nam permy i kazał wyjaśnić na forum.
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga:Prosimy o unbana.

ostatnio edytowany przez вιgғlєѕн

NA NIE

bigflesh nie kłam byłem przy tym i ty mu dałeś kredyty i powiedziałeś że do 7 maja ma ci dać skiny za te kredyty

0_1525006160018_wieprz.jpg

ostatnio edytowany przez GrubyV10
Moderator Deathrun 5

powiedziałem że 7 maja ma wypłate a on powiedział że może dać mi skiny .

Moderator Deathrun 5

A i jeszcze jedno w regulaminie pisze ban od 7 dni do perma a my odrazu dostaliśmy perma .

Moderator Deathrun

demko -12 minuta (10 runda)

"mówisz, że tylko 12? spoko możemy się tak umówić" ~bigflesz
"termin spłaty to ten tydzień" ~bigflesz
"czyli chcesz, żebym ci zapłacił w skinach?" ~sikowitz
"za tydzień w poniedziałek" ~bigflesz (termin spłaty, tak pozniej powiedział)
'wysłał mu 12k'
"ej, czy ty mu właśnie sprzedałeś kredyty?" ~fredzio1337
'robienie ze mnie idioty, że nie'
'ban'

Moim zdaniem nie trzeba mieć 200iq, żeby z tej rozmowy wywnioskować słuszność nałożonego na was bana. Dodam jeszcze od siebie, że postawę jaką przyjąłeś była po prostu chamska. Te pytania w moją stronę typu "hehe to co już nie można dawać kredytów", nie mówiąc jeszcze o tupecie którym się wykazałeś próbując sprzedać kredyty gdy na serwerze było dwóch administratorów. Chciałeś być kozakiem, bo myślałeś, że jak powiesz "hehe ja mu tylko daje kredyty" to jesteś bezkarny, a tu taka niespodzianka. Załatwił byś to na pv nikt by nic nie podejrzewał, ale nieee. Ty jesteś taki chytry lis, że zrobisz to przy mnie. xDD

Sprzedając kredyty w taki sposób, świadomie lub nie ale przyczyniasz się do tego, że 'gospodarka' serwera zaczyna kuleć. Kredyty zamiast na serwer lądują w twojej kieszeni 🙂 Czy to słuszne czy nie, nie będę wnikał, ja mam przeciwdziałać takim zagrywką i po prostu to robię.

Reasumując, jestem za odrzuceniem prośby, bo kolega dalej idzie w zaparte i myśli, że kłamstwami się wybroni.
Oczywiście jest to moja ocena sytuacji, która nie musi mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości.

ostatnio edytowany przez fredzio1337
Ban Team Moderator Deathrun 5 Moderator Deathrun

Po przeczytaniu co @fredzio1337 napisał i po obejrzeniu demka mogę oznajmić, że nie dostaniesz unbana w najbliższym czasie. Definitywnie widać, że zhandlowałeś skinami. Złóż prośbę za jakiś czas. Pamiętaj, że nie warto kłamać 🙂 .

Prośba odrzucona
Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez bart
  • 7
    Wyświetlenia