Co wy nato zeby zamiast banów za pestki itd, dodać takie cos jak autoslay? Czyli admin daje komuś dajmy na to 3 slaye, i przez 3 rundy on za kare nie moze grac. Wydaje mi się ze zapobiegło by to trollowaniu

Ban Team Moderator Deathrun 5 Moderator Deathrun

Przeciw, trzeba się dostosować do zabawy terrorysty, gdy daje FreeRun’a, a nie dostawać slaye co rundę... Bez sensu

ostatnio edytowany przez bart
Opiekun Only Mirage

Bart wyjaśnił czemu bez sensu i czy woogle jest taki plugin który będzie cię slayowal 3 rundy z rzędu

ostatnio edytowany przez Czajka

Jest taki plugin, a jezeli bart ma racje to czemu dajecie bana za pestki?

Opiekun Only Mirage

No bo tak jest w regulaminie. Ktoś chce pestki a ty mu dajesz full auto w ryj to tak jakbyś się nie dostosowal do zabawy tt

No tak, i dlatego te autoslaye to by byla lepsza kara która by znięchecała do takiego fullauto LUL

Opiekun Only Mirage

Zdecydowanie nie ponieważ slay na 3 rundy to około 3-5 min a ban jest zawsze dłuższy więc to bardziej zniechęca

DAŁEM PRZYKŁAD TYLKO ZE NA TYLE BOŻE... A RÓWNIE DOBRZE JAK KTOS WCHODZI TYLKO TROLLOWAĆ TO DOSTANIE TEGO BANA NA 1 H, POJDZIE GDZIE INDZIEJ POTROLLOWAĆ I ZNOW WROCI

Opiekun Only Mirage

No to jak zabije kogoś z full auto po 3 rundach zrobi to samo

KUMASZ ZE PODAŁEM PRZYKŁAD? TO NIE MUSI BYC NA 3 RUNDY

Opiekun Only Mirage

No to co by zmieniło 5 czy 10 rund dla mnie ta propozycja jest poprostu żałosna

Opiekun Only Mirage

I jak by ktoś dostał slaya co rundę to by porostu wyszedłs z serwera

NO WŁASNIE! JAK JEST TAKI TROLL, TO BY MU SIE NIE CHCIALO CZEKAĆ ZEBY ZNOW POTROLOWAC

Opiekun Only Mirage

No jak dostaje bana to musi dużej czekać i też mu się odechciewa lol

mysl troche, jak dostanie bana - to pojdzie na inny serwer I TEZ BEDZIE TROLLOWAL, A POTEM TU WROCI. A JAK BEDA SLAYE TO BEDZIE MUSIAL TO ODCZEKAĆ BEZCZYNNIE

Opiekun Only Mirage

Nie będzie czekał tylko wyjdzie z serwera bo kto będzie czekał 10 rund jak ma być na początku każdej slayowany

• 28
    Wyświetlenia