Twój nick: Czarnyy
Godzina i data zdarzenia: 8:46 30.04.2018
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Mezo
Link do profilu steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198259899590/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Zaczyna się pierwsza runda, kiedy pod koniec rundy zostaje ostatni gracz. Admin daje mu po prostu slay'a. Po czym usprawiedliwia się, że gracz powiedział mu: On jest "afk". Pomijając fakt, że nawet nie przyznał się do błędu. Zbanował osobę, która podała takie info na 30 min. Pytając się go dlaczego tak zrobił odpowiedział mi takimi słowami: "Oszustwo jest banowane" " Przeczytaj regulamin" " Nie mam czasu na sprawdzanie każdego typka czy jest AFK" "Dbam o dobro serwera" Absolutnie nie rozumiem postawy admina, niby gra tu już 2 lata, a regulamin jaki i chęci do bycia adminem kuleją...
Dowody: (screeny, demko): demka jeszcze nie ma
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): brak

Po pierwsze czemu piszesz że nie przyznałem się do błędu ? Kikniety gracz został przeproszony osobiście .
Dałem mu bana za dawanie fake infa nie mam dostepu w rundzie żeby patrzeć czy gracz jest afk czy tez nie .
Dostałem informacje od gracza z drużyny ze ''ostatni jest afk'' wiec żeby nie przeciągać rundy dostał po prostu kicka 😉 Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko kochany 😉

Czemu kłamiesz 🙂 Napisałeś, że gracz Ci podał złe info, a on zdziwiony pyta się nas w teamie coś ty zrobił ? Nie ufa się graczom na słowo... nie sądzisz ? Oczywiście miało to pewnie jeszcze sformułowanie baitu, w którym ct idzie na respa a TT może sobie łatwo zaplantować pake..

ostatnio edytowany przez BlackFord

Ehh zanim czasem warto przemilczeć temat 😉 ps.grałem z nim później mm'a i wszystko sobie wyjaśniliśmy 0_1525090773892_31498301_1902782316679323_3004773091810213888_n.png

ostatnio edytowany przez Mezo

Za dużo razy cie chyba tak zbaitowali że tak uważasz 😉

Wczoraj na serwerze również miała miejsce taka sytuacja, że zostałem sam na dwóch i admin się zabawił, ale nie pamiętam czy to był Mezo.
Tak czy inaczej nie powinno tak być.

Opiekun Only Mirage

Powiedziałem Mezowi by więcej tak nie robił i następnym razem rzeczywiście sprawdził czy ktoś jest afk

Temat zamknięty

• 7
    Wyświetlenia