Twój nick: Iskra
Godzina i data zdarzenia: 16:30 30.04.2018
Mapa:deathrun_second_wild
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:TheGuffi
Link do profilu steam oskarżonego:https://steamcommunity.com/profiles/76561198379370071/
Opis zdarzenia: Admin Bezpodstawnie dał mi mute na 30 min bo zadałem mu pytanie związanie z regulaminem ponieważ co około 4 min pisał zakaz proszenia o top donatora i że musimy go usunąć z kosy. Wtedy zapytałem czy można mieć go naprzykład na ak-47 lub innych broniach po czym on postraszył mnie mutem.
Dalej było tak że rozmawiał o tym że gracz Konieczny go zmutował i teraz może mu dać bana za nie stosowanie sie do jego zasad. Po tym ja mu powiedziałem że Konieczny ma prawo do zmutowania admina ponieważ to nie jest zapisane w regulaminie. Po tym zdarzeniu dał mi muta na 30 min za "Brak Mutacji" powtarzam "Brak Mutacji" i dodam że mam vipa i mogę sie oddzywać nawet bez mutacji lecz nie moge nadużywać mikrofonu i oczywiście sie do tego stosuje. Dziękuje
Dowody: Demko Można pobrać I można zapytać graczy którzy byli w tym czasie na serwerze 😄
Dziękuje i myślę że rozpatrzycie tą sprawe 😄

Tak byłem przy tym to prawda i dostał iskra muta na 30 minut
Pozdrawiam administracje 😄

A więc od czego zacznę powiedziałem tobie raz ,że nadużywasz mikrofonu. Nie posłuchałeś się to dałem ci muta bo gracze mi na Steam pisali ,żebym cię zmutował bo to przeszkadza nie była to jedna osoba i to nie było pierwszy raz zawsze odpuszczałem ale dziś nawet mi to przeszkadzało. I jak tam napisałeś ,że "nie stosuje się do moich zasad" ja tak nie powiedziałem i zasady są jedne czyli Regulamin ja powiedziałem ,że jak nie będzie się stosował do moich poleceń typu "Ostrzeżenie itp" w końcu dam mu muta. Chciałem dla niego jak najlepiej bo ostatnio dostał Muta od Mastera na 7 Dni za "Brak Mutacji" ale skoro to przeszkadza będę musiał zrobić się surowszy. Iskra z tego co widziałem po napisaniu skargi na mnie wbiłeś na serwer i zacząłeś typ linkiem spam'ić a przed twoim wejściem inni gracze wysyłali i spamili tym na czacie więc musi też coś w tym być ,że się dowiedzieli o tym przede mną a akurat obserwowałem forum. I jak tam napisałeś "I można zapytać graczy którzy byli w tym czasie na serwerze" większość może potwierdzić a reszta również potwierdzi bo chcę iść za grupą tak jak zwierze za stadem. I ci tam napisałeś "Demko Można pobrać" chyba to powinna być pierwsza rzecz jaką powinieneś zrobić a nie można.
Dziękuje
Pozdrawiam TheGuffi ❤ ❤

Dział zły. Proszę o przeniesienie na dr3

Opiekun Only Mirage

@Николас

Przeniesione do działu z dr3

TheGuffi Tak nie było 😄
Pozdrawiam cieplutko 😄 ❤

Iskra chyba ja bardziej wiem co było. A ty załatwisz sobie 2 koleszków ktorzy potwierdza to .

Moderator Deathrun 5

Obejrzałem demko i powiem tak :

1. Mut słuszny ( tylko powód powinien być "nadużywanie mikrofonu")
  2. Muta powinny dostać trzy osoby "iskra" (dostał ) "konieczny" (nie dostał ) "olox" (nie dostał), od początku mapy nadużywaliście mikrofonu, nie wiem czemu TheGuffi nie zareagował, myślę że ostrzeżenie dla admina powinno być 😉
    Pozdrawiam DARWIN 😄
    @Moderator-Forum
    @Master

@vGDelder Ale że 3 ostrzezenie jak to jest 1 skarga na mnie?

juz byly minimum 3 skargi na ciebie to wlasnie pokazuje ile ty wchodzisz na forum tylko patrzysz jak jest skarga na ciebie 😉

@Czajka Prosze o ukaranie gracza @vGDelder za wprowadzanie graczy/administracje w błąd mówiąc ,że to jest 3 skarga na mnie. Na forum jestem codziennie i widze jakie skargi wlatują i to jest 1 skarga na mmie.
Dziękuje.
Pozdrawiam TheGuffi ❤ ❤

Opiekun Only Mirage

@TheGuffi ja nie jestem tutaj od karania ale napewno są do tego bardziej adekwatne osoby niż ja @Master @Szmucki

Właściciel Deathrun 5

Admin zmutował cię za nadużywanie, najpierw powinien udzielić ci odpowiedzi na twoje pytanie. Mut słuszny,admin nie dostaje ostrzeżenia proszę tylko by następnym razem pierw odpowiedział na pytania graczy.Proszę o danie linku do profili : koniecznego i olox'a na pw forum/steam

Temat zamknięty

• 14
    Wyświetlenia