Właściciel Retake Ban Team Właściciel Deathrun 5 Moderator Only Awp

Witam,moją propozycją jest dr na którym liczy czas dopiero jak normalnie zaczynamy się rozpędzać czyli nie liczy czasu jak używamy +right/left.Myślę że fajna propozycja,zawsze jakieś urozmaicenie.Pozatym wr nie było by robione na +right więc było by trudniej zrobić jakiś lepszy rekord.Jeśli propozycja była by zaakceptowana to proszę żeby była testowana na dr5.Pozdrawiam

Myśle że tak się nie da. Po prostu zablokowane +right (nie liczy ci czasu) i dopiero po wyjsciu z respa czas ci sie nalicza

Właściciel Retake Ban Team Właściciel Deathrun 5 Moderator Only Awp

Da się,nie zablokować .Po prostu nie będzie liczyć czasu jak będzie się rozpędzał na respie +right i będzie przechodził mapę nie na rekord.Widziałem takie coś na innej serwerowni,jak master bedzie chciał to dam mu ip i zobaczy.

To jest zastosowanie z speedruna..

Czyli w skrócie, chodzi o to żeby nie można było się rozpędzac tylko przechodzić mapę bez rozpędzania ? Jeżeli dobrze myśle to jestem na nie, jest to ze speedruna, a wtedy cały dr straci sens. Od razu trzeba by było zrobić reset wszystkich wr, bo i tak by aktualnych nikt nie zbił
Jeżeli chodzi o to co napisałem to jestem na duze nie

Opiekun Deathrun 5

No to na fajnym speedrunie graliście skoro nie można tam było na respie kręcić się na +right/+left xDD. Można tak było robić ale było to nie opłacalne, zresztą ta propozycja zupełnie zmienia formę rozgrywki do której gracze przyzwyczajali się przez cały czas. Zmiana ta może zniechęcić dotychczasowych graczy. (a nie chce później sam na serwerze siedzieć :d)

Lepszym rozwiązaniem było by dodanie nowego stylu np "without acceleration", wtedy każdy mógłby sobie taki tryb wybrać. Z tym jednak wiązać musiało by się poprawienie komendy !wr, która wyświetla tylko rekordy z podstawowego stylu, a z takiego sideways'a to już nie. Dodając trzeci tryb wypadało by w końcu zrobić tak, że po wpisaniu !wr wyświetlają się style na jakich chcemy tą wr sprawdzić. np:

po wpisaniu !wr wyświetla się jaki tryb chcemy sprawdzić:

1. podstawowy
  2. sideways
  3. without acceleration

Jest to tylko moja mniej inwazyjna propozycja, bo co do samego pomysłu @Nieznajomy jestem na nie

ostatnio edytowany przez fredzio1337
Moderator Deathrun Klasy

Nie będzie tego serwera narazie bo master miał już takie propozycje i mówił że się nie opłaca przez taką aktywność graczy

Nie do końca rozumiem tą propozycję. Ja widziałem ostatnio na jednym serwerze, że czas nalicza odrazu po wyjściu z startzone (zrobieniu skoku) i jak ktoś chciał to mógł się rozpędzać ale jest to tam nie opłacalne bo rozpędzenie zajmie mu 20sek czyli nawet jak przejdzie mape w 5sek to jego czas bedzie równy 25sek. Ludzie bez rozpedu np. by robili po 15sek

• 18
    Wyświetlenia