Propozycja

Przychodzę z propozycją wprowadzającą kilka zmian odnośnie regulaminu DeathRun’a.

Zasady ogólne:

1. Zakaz zabijania osób nieposiadających kolejki. Celowe zabicie osoby bez kolejki równa się banem.

Regulamin banowania:

1. Zabijanie osób bez kolejki= Ban 60 minut—> Ban 3 dni—> Ban 7 dni
ostatnio edytowany przez bart

Przeciw, osoba która nie chce pestek, zabija sobie jak chce. Wyżej opisany problem powstał po wprowadzeniu pluginu na kolejki który był wadliwy u podstawy. Mówiąc wadliwy mam na myśli, że nie został dostosowany do osób które nie mają ochoty grać na pestki. Często bywa tak, że osoby ze skinami nie są kolorowane na czerwono, albo na czerwono jest kilku graczy. Wybacz ale w takim przypadku nie mam ochoty i nie powinienem mieć obowiązku zastanawiać się 5minut czy aby na pewno osoba która na którą patrze jest pierwsza. Gra w TT traci w tedy na dynamice i karała by osoby które nie lubią grać jak bobasy "na pestki".

Za poniewaz np.Na Dr Klasy jedna osoba zabijała wszystkim tylko po lvl

Jestem za ale bany są za surowe skróciłbym je do 20 minut 1 godzinę a najwięcej 1 dzień

a może dało by się zrobić tak ja pierwszy ct z kolejki może zabić tt to żeby tt nie mógł zabić osoby która nie jest pierwsza w kolejce
czy da się to zrobić ???
Myślę że to by było dobre rozwiązanie
@Master

@darwin właśnie mniej więcej o tym napisałem propozycje XDDD

Na nie @fredzio1337 wszystko dobrze wytłumaczył!