Twój nick:Monst3rOOO ❥ K
Godzina i data zdarzenia: około 21 37
Mapa:awp_lego_2_crash_go
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę:❤Grzesiu❤Emilia❤
Link do profilu steam oskarżonego; http://steamcommunity.com/profiles/76561198052339274/
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat) Rozmawiałem sobie z Adminem Sa1e przez okolo 30 s i dostałem muta na 2 h za niby „nadużywanie” .
Dowody: (screeny, demko):Screen , demko
Świadkowie:(ewentualnie, gdy nie ma dowodów): Admin Sa1e

Temat musi być napisany według wyżej zamieszczonego wzoru!
Nazwa tematu "Skarga na Admina/Gracza [NICK]"

![alt text](image url)
0_1527799542752_20180531223501_1.jpg

Moderator Only Awp

Potwierdzam, krótka rozmowa z mosterem i nagle dostaje muta za 2 h jestem za upomnieniem admina

gadałeś z sa1e 30s ??? byłem wtedy na serwerze i gadałeś z nim o wiele dłużej tak że nie kłam
jest to zasłużony mute

ostatnio edytowany przez X3noN

Ostatnio zauważyłem jak kazdy chciałbym zaszkodzic @Grzesiu598

ZASZKODZIĆ ZOBACZ JAK ON SIE ZACHOWUJE?
Myśli tylko o sobie tzn Atencjusz

od kiedy 15min ciągłego rozmawiania to nie nadużywanie

Moderator Only Awp

@Grzesiu598 powinien dostać degrada juz po raz kolejny jego zachowanie pokazuje ze jest adminem tylko dla władzy!
A skarg było na Niego co nie miara!!!

Drogi Grzesiu, chcialbym Cie goraco poinformowac ze jesli nie zmienisz swojego zachowania w stosunku do innych graczy serwera oraz nie przestaniesz ich wyzywac i naduzywac swoich praw, bede zmuszony przyjechac do Ciebie 🙂

@Ł4Buzik wytłumaczysz mi po co go oznaczasz, skoro nie jestes w żadnym stopniu związany ze sprawą?

Ban Team Moderator Only Awp Moderator Surf + RPG

@darking095 napisał w Skarga na Admina Grzesiu:

Drogi Grzesiu, chcialbym Cie goraco poinformowac ze jesli nie zmienisz swojego zachowania w stosunku do innych graczy serwera oraz nie przestaniesz ich wyzywac i naduzywac swoich praw, bede zmuszony przyjechac do Ciebie 🙂

Szanuje XD

• 23
    Wyświetlenia