twój nick : X3noN
godzina i data zdarzenia : 13:20 06.03.2018
mapa : awp_lego_mesa
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: : POkus
Link do profilu steam oskarżonego:https://steamcommunity.com/profiles/76561198427897980
Opis sytuacji: (konkretnie i na temat)więc POkus obrażał mnie wszystko Sa1e słyszał nie dał mu nawet muta ponieważ pokus złożył podanie na admina i mówi że już za niedługo będzie go miał i że adminom nie wolno dawać mute ani bana
dowody : -
świadkowie : -

ostatnio edytowany przez X3noN
Grafik

wierze ci ale nie masz świadków ani dowodów

@WIZARD Sa1e wszystko słyszał ale on do tego się nie przyzna

Grafik

Widziałem demko ale on jeszcze nie miał admina a nawet jesli mialby to nie zachowanie godne admina

Jestem za tym żeby POkus nie dostał admina ponieważ swoim zachowaniem nie zasługuje na niego

Moderator Only Awp

Chce nakreślić tylko tyle, że na serwerze było mało ludzi graliśmy we 3 czy nawet 4 była wielka mapa i każdy raszował i nie wiem czy ktoś widział demko ale sam prowokował raszując mapę więc go wyzwałem! A nie widziałem sensu dawania bana gdyż było nas mało na serwie...

@POkus 1.ja nie raszowałem 2.nie prowokowałem cie

1. jak gracze będą raszować na mapie to ty jako admin będziesz ich wyzywać?
Moderator Only Awp

Gdyż, mialem juz oplacona skladke i ponoc bylem juz w bazie pisalem z masterem i on powiedzial ze mi nadal rangę ale jej nie mialem dlatego napisalem sobie na zarty

Moderator Only Awp

@X3noN nie no jak bedą raszowac to bede banowal a jak nie mialem nadanych koment to nie moglem Cie zbanowac za raszowanie...

Opiekun Retake Moderator Forum Opiekun Multi-Arena Moderator Only Mirage

@Pokus nie zmienia to faktu,że nie powinieneś go wyzywać
@Nieznajomy jestem za ostrzeżeniem 1/3 mimo,że nie miał wtedy admina lub banem na 1 dzień + ostrzeżenie dla sa1e jak rzeczywiście słyszał wyzwiska a nie reagował

ostatnio edytowany przez VIPER
Grafik

@POkus z tego co widziałem na demku wyzywales go z powodu nametagu

Właściciel Deathrun 5

POKUS i sa1e dostają po ostrzeżeniu 1/3.Admin też musi stosować się do regulaminu...

Temat zamknięty

• 18
    Wyświetlenia