Moderator DD2/Mirage/Cache

Mowicie, ze p90 bron jak kazda inna i powinna byc odblokowana...
A co ze Scarem-20 i jego odpowiednikiem po tt ? Tez powinien byc odblokowany ? Zeby kazdy biegal i denerwowal innych strzelaniem na pałe ? Na to wychodzi... Auto Kampa jak i p90 powinny byc zablokowane.

Ile ? Jeden dzień. A ty już piszesz, że ludzie odchodzą beke mam z Ciebie. Na MM'ie albo faceit też mówisz przeciwnikom żeby nie grali PM'ów albo pomp bo zrushują i cały misterny plan... @TSJB AutoKampy powinny być odblokowane wg mnie i szkoda, że nie są na serwerze (onlymirage) odblokowane. Na OnlyMirage jest więcej ludzi a nikt nie narzeka na p90. Ofc czasem wkurwia jak ktos zrushuje z p90 na 2x jumpie ale nie jest to taki ból dupy jak na tym 3maps.

@tsjb napisał w Propozycja o Zablokowanie P90:

Zeby kazdy biegal i denerwowal innych strzelaniem na pałe ?

Ja moge powiedzieć ze mnie denerwuje jak jakiś pajac na pistolach z vipem rushuje z 5/7i kevem mi palac albo apsy/undera, albo denerwuje jak ktos wskoczy na 2x jump do okna.
Nie pozdrawiam buldupowiczów (serwerowych globali) realnych goldow ktory "jakas" bron przeszkadza.
W najblizszych dniach wejde na te 3maps i zobacze czy ludzie tak graja onlyp90 i narzekaja

Jestem Przeciw jak ktoś będzie chciał zrushować to i tak to zrobi tylko zamiast p90 weźmie innego pma czy pompę, p90 to broń jak każda inna wystarczy ustawić się pod odpowiednim kątem i typek który rushuje z p90 wchodzi ci pod celownik i masz ez fraga

Moderator DD2/Mirage/Cache Moderator JailBreak

Na nie, czemu mamy zablokować p90? To może zablokujemy tez ak-47, m4, to wtedy tez nie będziemy strzelać na pałe i nie będziemy czekać do ostatnich sekund rundy, a potem awp zablokujemy aby nie kampic

@NoNameZwanyIzyd POZWICZYC P90? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

??? trening p90? tu sie nie ma co uczyc, raszujesz i strzelasz "na pale" i to nazywasz treningiem?

Redaktor Moderator DD2/Mirage/Cache

@Brock wykazałeś się swoim IQ 30, post wcześniej zaakceptowany przez @Szmucki, @RŌNIN sory @TSJB @Brock @Kendal nie macie nic do gadania ❤, ludzie odchodzą nie dlatego, że jest p90, lecz dlatego, że jest max 10 graczy na serwerze, myślenie nie boli 😝, @Mr-Chow nie myśli i widzisz, cały czas zdenerwowany chodzi.
Zgadzam się z @VIPER
Uważam, że do zamknięcia chłopaki xd

To co piszemy propozycje żeby odblokowali auto-snajperki to tez jest bron jak każda inna można chodzić strzelać na pałe i wkurwiać innych . Powiedziałem to co miałem na końcu języka.

@Brock Zablokujmy strzelania bo jak ktoś mnie zabija to sie wkurwiam, dobry pomysł ?

Ban Team

Nie rozumiem o co wam chodzi z tymi broniami, żadna broń w cs nie jest broken ani op, op jest tylko gracz i jego umiejętności.

Globalny Moderator

Skoro dzień wcześniej uznałem, że jednak może warto spróbować z odblokowaniem P90, to naprawdę nie zmienię zdania po jednym dniu. Nie mówię, że już tego nie można zmienić, ale nie po jednym dniu, spróbujmy przez jakiś czas i wtedy możemy porozmawiać o zmianach. Moje decyzję nie są nieomylne, dlatego naprawdę doceniam i cieszę się gdy ktoś pomaga mi proponując nowe rozwiązania itd., ale naprawdę nie w taki sposób jak teraz.

Temat zamknięty

• 24
    Wyświetlenia