Kiler
https://steamcommunity.com/profiles/76561198821500512/
12.06.18
Only Mirage
dostałem gaga za ortografie a w regulaminie niema nic o czymś takim potem gdy amdin zobaczył moją wiadomość na nametag zmienił na brak mutacji czy jeżeli niemam mutacji to niemoge pisać nic na czacie?I tym adminem jest mefiks, wiele razy już mi tak robił <- da sie złożyć wniosek o degrad?

ostatnio edytowany przez KilerMeister
Opiekun Only Mirage

Zacznijmy od tego że nie mefix dał ci muta tylko diablo mutacji napewno nie masz więc dostałeś muta

ostatnio edytowany przez Czajka

jestem bez mutacji a dostałem gaga za brak mutacji o co chodzi? umiesz czytać?

ostatnio edytowany przez KilerMeister

Ale weź to na logikę no nie,
Jesteś bez mutacji = Denerwujesz ludzi swoim jebnym głosem który słyszałem, nie da się cb słuchać a Ty składałeś podanie na admina XDDD, aż bolą uszy 😉

Nie ogarniasz ortografii = Pisząc na czacie, ktoś to zobaczy bolą go oczy i mózg, bo nie może uwierzyć, że da się tak kaleczyć j. Polski mając według cb "WIEK 16+" XD

Może chciał dać ci za spam ale się pomylił i dał za brak mutacji odruchowo, patrząc na twoją ilość mutów na rekordzie. Słuszny mute ❤

gdy skubi cos pisze o mutacji XDD

ostatnio edytowany przez bart
Ban Team Moderator Only Mirage

Wiele razy? xD Dałem ci może ze 2 razy muta w tym pernamentnego, którego ci zdjąłem, a ty jeszcze piszesz prośbę o ungaga, który jest na 2h.

ostatnio edytowany przez Mefix
Ban Team Moderator Only Mirage

A i dostałeś gaga za ortografie nie brak mutacji xd

Temat zamknięty

Po 1 gag już minął
Po 2 patrząc na twoją ilość mutów za brak mutacji nic się nie nauczyłeś,że nie możesz się odzywać to dostajesz perm muta
Po 3 @Mefix nie ma gagów za ortografie

• 8
    Wyświetlenia