Bany

0

Co myślicie o tym, że jednym z czynników małej ilości ludzi na serwerach jest to iż admini banują nowe osoby na serwerach bez żadnego uprzedzenia, ostrzeżenia co jest imo głupie. Gościu wbija na serwer, zrobi coś co jest na jego serwerze dozwolone i dostanie bana nawet nie wiedząc za co pewnie. Według mnie upomnienie słowne lub kick z powodem byłby wystarczający. Mówie tu o wszystkich serwerach ale najwięcej o dr

0

Za

0

No w sumie.
Powinny być ostrzeżenia dla nowych graczy.

0

Za

0

ja zawsze daje ostrzeżenie, czasem nawet 2 jak widze ze nowy i wysylam linka do regulaminu xD
ale ja to chyba za miła jestem :v

0

@patkaa ja to bym od razu perma dala
ale to ja
dlatego nie mam juz zadnego serwera
XD

0

@stussy no widzisz, tak się życie toczy

0

Faktycznie to co napisałeś może odstraszać potencjalnych nowych graczy, ale nie łączyłbym tego z bardzo niską aktywnością na serwerach deathrun. Zresztą temat był już wiele razy poruszany. Pragnę również zauważyć, że kadra administracji nie zmieniła się nagle, co za tym idzie problem nie jest nowy. Admini przede wszystkim powinni być wyrozumiali dla nowych, często też młodszych graczy. Nie wiem czy jest sens uregulowania tego jakoś, możecie przedstawić propozycję.

0

Nowi gracze powinni mieć ulgowe 2 dni na przeczytanie regulaminu. Gdy złamią zasadę to powinien dostać tylko kick po 2 dniach już mógłby dostawać normalne kary.

0

Temat zamknięty

Zaloguj się, aby odpowiedzieć