Grafik

Śmieszy mnie to, że @Ł4Buzik
Po 1 zamyka tematy pisząc 1 zlecenie 2 tyg kiedy typ nie napisał żadnego zlecenia w przeciągu miesiąca
Po 2 Zamyka tematy słowami "Brak zainteresowania zleceniem" kiedy tylko on z grafikow nie zrobił pracy pod tym zleceniem.
Po 3 @TheJuscinsky zrobił pracę noi typek odpowiedział mu coś w stylu "dzieki za prace mozna zamknąć" i co? Nasz nabijacz postów wkracza do akcji i zamiast zostawic do zamknięcia temu kto prace zrobił zamyka sam nabijając sobie przy tym posta.
Po 4 I NAJWAŻNIEJSZE
Odpowiedzcie mi co on robi w tych pracach ramka napis jednego koloru i tyle. No plzzz

No filipek 14 lat pucuje sie do dziewczyn bo jest stuleja
no czego mozna sie spodziewqc

Grafik

A jeszcze @VIPER @Szmucki
Dział pomyliłem
Moglibyście przenieść?

Globalny Moderator

Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić

Przeniesione

Ło kurła co tu się dzieje? Jakie dymy!!! 😮

Nie żeby coś ale twoja praca to napis na środku i pod i nad nim taka gwiazdka

ogolnie, nic nie zrozumial po 7 dniowym banie, zabierzcie mu grafika i tyle, i po problemie a nie XD

Ja tam BYM DAŁ BANA bo już dostal OSTRZEZENIE i powiedział ,że się poprawi ALE się NIE POPRAWIŁ i dalej NABIJA POSTY

@r no ta, tym razem "troszke" dluzszego niz ten poprzedni, niby sie poprawil, ale w ten sam dzien co znow przylazl po 7 dniowym banie, to nabil z 10 + postow XDD to taka oto poprawa :^)

@Kendal zawsze te 10 postow to cos jeszcze 1 dzien (chyba) lub 2

0_1529954618427_HOsPEfn.png +1 XDDDDD
Weźcie dajcie range Moderator forum labuzikowi plz to on wam posprząta te forum (brak zainteresowania zleceniem/zabawą ( ͡° ͜ʖ ͡°))

popieram rocika
albo robcie zabawy w dziale grafikow zeby sobie zamykal

Temat zamknięty

Za takie tematy to jeszcze wy dostaniecie bana a nie on
My wiemy co mamy robić jak łobuzik się nie ogarnie to zostanie zbanowany
Już długi czas nie nabija postów co innego redd rocik i kendal,więc radzę patrzeć na siebie a nie na innych

• 17
    Wyświetlenia