Dalsze plany rozwoju serwerów - Pytanie do Was!

Witam!

Wakacje już za rogiem, co skutkuje dużo wolnego czasu z mojej strony. Tak jaka obiecałem planuje odświeżyć trochę poszczególne serwery, ale to wymaga niestety pewnych poświęceń. Pozwólcie, że pokrótce omówię każdy z serwerów, na którym planuje modernizację.

Deathrun

Tutaj mam największe pole do popisu, lecz są pewne negatywne tego skutki.

Co nowego może zostać dodane?

  • Kompletnie odnowiony timer z kilkunastoma stylami oraz łatwa możliwość dopisania nowych.

Jakie są konsekwencję tego?

  • Serwer musi zostać zaktualizowany do nowszej wersji sourcemoda, co zmusza zmianę sklepiku w grze. Będzie on bardzo podobny do sklepiku z Deathrun 4, ale w nowszej wersji.

Czekam na Wasze sugestie 😄

Only Awp

Na serwer może zostać dodany plugin, który zbiera statystyki zabić poprzez noscope gracza. Plugin już został przetestowany na Surf + RPG. Myślę, że byłoby to fajne urozmaicenie.

Wszystkie serwery z opcją levelowania.

Aktualizacja pluginu do najnowszej wersji, choć wydaje mi się, że nie wiele to zmieni w samej rozgrywce, więc liczę na Wasze pomysły.

Jailbreak

Tutaj niestety kompletny brak pomysłu.

Oczywiście w swojej propozycji nie wspominałem o nowych mapach, roundsoundach, ale to też na pewno się pojawi. Liczę na Waszą pomoc 🙂

Jailbreak: naprawić muty ,dać CT po 100 hp, oddać obame i electrica 😄

Kilka nowych postaci na DeathRunach 🙂

Na awp można naprawić ub/um/ug ale pisałem juzż o tym. Można dodać antyrush przed 4:45

Po pierwsze trzeba rozpatrzyć te propozycje
https://cswild.pl/topic/8027/zmiana-w-gangach/24 https://cswild.pl/topic/7218/propozycja-jb https://cswild.pl/topic/8745/kolejna-propozycja https://cswild.pl/topic/6550/propozycja-na-serwer-jb https://cswild.pl/topic/8362/dzienna-nagroda https://cswild.pl/topic/5465/propozycja-rang/49 https://cswild.pl/topic/8185/odrzucenie-zbędnych-map
Po 2 te muty..., No trzeba coś z tym zrobić bo tak się nie da grać
Po 3 Jakoś zachęcić graczy do gry to znaczy robić jakieś konkursy cotygodniowe czy coś takiego.
Po 4 Dodanie guzików na każdej mapie (guzików do cel) oraz !o, !open

Kubi ale ty też możesz rozpatrywać propozycję z jb

na multi-arenie można dodać to z mojej propozycji bo narazie dodałeś tylko mapy https://cswild.pl/topic/8946/propozycja-nowe-mapy-nowy-tryb

Ohoo, to ja już zaczynam wymyślać na Arenke i awpki różne takie tam

Witam moja nowa mapa do gry "Cs Go" w trybie "Deathrun" jest już w 30% skończona. Zostało mi jeszcze do zrobienia na niej pułapki oraz oraz zakończenia mapy typu :
Bhop, Awp, Easy, Old, itd

Na jailbreaku przywrócono 100 HP dla wardena. Dodatkowo na arenie jest testowany plugin na losowe bronie podczas rund.

Czy dodanie KILKUNASTU trybów nie będzie zbyt postępowe? Moim zdaniem w zupełności na początek wystarczy dodanie jednego. Jeżeli istnieje możliwość zrealizowania tego na starym timerze, to proponuję przy nim zostać i nie generować dodatkowej pracy dla trybów które i tak nie będą grane.

Wszystkie gry multiplayer opierają się na rywalizacji. Jest to główny motor napędowy gier i ich serwerów. Nie mówię tu o sobie ale wiele razy słyszałem od osób które dobrze skakały, że nie mają z kim rywalizować i odchodziły. Proponuję skupić się na nagradzaniu/motywowaniu do robienia rekordów. W tym przypadku dobrze byłoby zrobić ranking np top 10, opierający się o ilość zajmowanych miejsc na mapach. Zrobić stronkę gdzie pokazywane są rekordy ze wszystkich map(odzielnie dla każdego stylu) + ranking punktowy. A za zajmowanie poszczególnych miejsc nagrody, co miesiąc, albo na zakończenie "sezonu" (przed resetem). Sam próbowałem zrobić to tutaj, ale moim zdaniem nie zaszkodziło by zautomatyzować ten proces.

TOP:

  • Najwięcej pierwszych miejsc (zlicza kto ma najwiecej 1-wszych miejsc)

  • Najwieksza ilość pkt (system pkt mógłby działać tak, że z każdej mapy zbiera sie pkt. Dajmy na to jeżeli na jakiejś mapie ma się 1 miejsce to dostaje sie 10 pkt, jak na tej samej mapie ktoś ma 10 miejsce to dostaje 1pkt.

Takie coś na początek proponowałbym zrobić dla jednego serwera i zobaczyć czy jest przydatne, zgłaszam dr5 🙂
Nie mówie, że jest to recepta na przyrost graczy, ale na pewno nie zaszkodzi 😛

@Master

Zrob Dr timer bez rozpedu bedzi gites

Naprawienie bhop'a na surf i rpg

@skillen Dokonałem paru zmian, proszę sprawdzić po zmianie mapy.

Przerobienia 1 z dr na dr ze stylami

1 Opiekun na każdym serwerze

Sprawdzenie wieku każdego z administratorów,czy nie kłamią 😉 ( Wysłanie np. legitymacji szkolnej itp )