Twój nick: 杀 | Blank¹³
Link do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/HansFrank/
Data: 05.07.2018 17:13
Serwer: Only Mirage
Opis sytuacji: To wyglądało tak, że rozdałem 3 głowy z Deagla i nagle dostałem bana. Ja rozumiem, że mentalność polaka jak tak duża, że jak ktoś jest lepszy to ma kody do gry, ale admin nawet nie raczył obejrzeć mojej gry, tylko od razu dał bana.
Wyjaśnienie Unbana / Unmuta / Ungaga: Chciałbym dostać ub, bo fajnie się tam strzela w komputer.

Obejrzę demko w wolnej chwili jak admin zbanował cię bez sprawdzania tylko po tej jednej akcji którą wspomniałeś to z pewnością nie obejdzie się bez konsekwencji

Trzeba trochę poczekać na demko z tego co widzę izyd cie zbanował. Obejrzę demko wieczorem i zobaczymy.

Były skargi na ciebie od kliku graczy więc postanowiłem zrobić sobie przerwę od jb i wbijam na serwer i widzę tego gracza mówią żebym go sprawdził. No spoko, idę specta i wszystko wskazywało na haxy. I jeśli haxów nie miałeś to przepraszam za moją pomyłkę i jestem w stanke ponieść każde konsekwencje mojej pomyłki. Pozdrawiam.

@NoNameZwanyIzyd Cała twoja wypowiedź to jedno wielkie kłamstwo po 1 nie byłeś na jb,ponieważ grałeś na only mirage od początku mapy w której zbanowałeś blanka po 2 nawet nie wchodziłeś na spekt jak zrobił te 3 hedy z deagla to byłeś w ct w next rundzie jak dostał bana tak samo,zbanowałeś go tak naprawdę po 1 rundzie. Ostrzeżenie będzie na 100%
@Blank Co do samego demka mam wątpliwości, to jest serwer społeczności przeciwnicy mogą być wszędzie a ty niczego się nie boisz tak jakbyś wiedział,że nikogo więcej tam nie ma,celujesz czasami przez smoki,ściany
Chciałbym żeby ktoś inny także obejrzał demko i się wypowiedział
@Mefix @Czajka
@ΩDIABLOΩ

ostatnio edytowany przez VIPER
Opiekun Only Mirage

Jestem na wakacjach więc nie obejrzę demka.

Grafik

Szczerze po twoim profilu wnikam że możesz być cheaterem, jeszcze chciałbym zobaczyć ile masz godzin w csgo. Wiem że moje stwierdzenie jest głupie ale według twojego profilu niby jesteś tam w temacie cheatów i wyśmiewasz system VAC.

Grafik

w dodatku w screenach na profilu masz nawet jak masz odpalone cheaty.

ostatnio edytowany przez ryxu
ostatnio edytowany przez bartulGOD
Grafik

a to przepraszam, nie sądziłem że osoba może być tak głupia by wstawiać cheaty z neta na artworka i udawać cheatera. chociaż nie wiem z tym udawaniem po obejrzeniu sądze że może mieć cheaty

Szczerze nie chce mi się tego ogladac ale sprawdzcie moze po demku i po friendliscie czy wtedy na serwerze nie bylo jakiegos jego znajomego ktory mogl mu dawac info i tyle odemnie

@suffocation
To tak jak wypowiadasz się na jakiś temat to zachowaj trochę kultury, bo ja tutaj nikogo nie obrażam.
A w csie mam 1,871 godzin i jakiegoś tam Supreme, a to że łykasz wszystko co zobaczysz to słabo.

Grafik

proszę cię, nie obracaj tego ponieważ ludzie którzy udają cheatera i potem są osądzani o cheaty, a potem płaczą że dostali bana są żałosni. sam sie nakładasz na celownik admina.

ostatnio edytowany przez ryxu

XD? Typie
A w sumie to kim ty jesteś, że wypowiadasz się w tym temacie. Jest ładnie napisane, że "Otóż wypowiadać się w tym temacie może tylko osoba pisząca temat, administrator, który zbanował danego użytkownika lub dał muta /gaga lub administrator zamieszany w daną sprawę. Zasada nie obowiązuje moderatora forum / właścicieli" więc nie masz nic do gadania.

@Blank XD? Typie xDD ryxu obejrzał demko i niech się wypowie a po drugie ty też nie masz nic do gadania w kwestii zwracania uwag 😉

Jak na 1800godzin za pewnie wychodziłes, izyd złe zrobił dając bana po pierwszej akcji. Natomiast @VIPER ma większe doświadczenie i raczej by się nie mylił w tej sprawie, sam mam pod 4k i te strzały były dziwne, celowanie przez smolki czy ściany, wiadomo zdarza się ale nie widać w tym przypadku. Co do profilu @suffocation chyba powinieneś wiedzieć jako lepszy ode mnie gracz ze profil nic nie znaczy, bo każdy chowa godziny i profile aktualnie

Grafik

Tak ten profil to był jednak słaby argument, ale i tak ziomek który udaje cheatera, dostaje bana za cheaty, a
potem płacze na forum że "niby" dostał za nic bana jest poprostu zabawne.

Prośba Odrzucona

Temat zamknięty

a Izyd dostaje ostrzeżenie

ostatnio edytowany przez VIPER
  • 18
    Wyświetlenia