Właściciel

Witam!

Związku z aktualizacją mogą występować crashe na serwerach. Szukamy przyczyny, lecz nie jest to takie proste. Oficjalny wątek https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=308870. Proszę o cierpliwość.

Proste 😂 ale nie będę się narzucał przecież wiesz lepiej

Już było pare Crashy na OnlyMirage

@Heri ta, wielki specjalista sie odezwal XDD

@Kendal znasz mnie wogole ze piszesz w moja stronę? Szczerze to wątpię ze wgl wiesz jak się nazywam albo kim jestem, raczej wątpię ze mnie słyszałeś kiedykolwiek. Nie pisz i tyle

Właściciel

@heri Proszę bardzo napisz rozwiązanie, a Ci nawet zapłacę. Cała społeczność zastanawia się nad rozwiązaniem problemu, ale jak wiesz to podziel się. Czekamy

Ty jesteś naszym guru. Powinieneś się znać na tym, jak Kendal napisał, przecież się nie znam. Każdy serwer mi działa pozdrawiam

ostatnio edytowany przez Heri
Właściciel

@heri Oboje dobrze wiemy, że nie znasz rozwiązania, więc po co kłamiesz? Serwery działają, ale np. wywala serwer przy kickowaniu kogoś lub w innych okolicznościach.

Wczoraj nie można było dołączyć do 3/4? Przynajmniej nie każdy mógł, serwery z ESL i esea chodzi o ustawienia tez nie działały wczoraj, nie mogłem pograc, wystarczyło pokombinować chwile. Btw z jakiego chuja mam Ci i Ulaniemu pomoc? Mam z grania swojego trochę zysku, a wy dalej swoje gadacie, szkoda tylko ze nie chciałeś wcześniej pomocy ro żaden plugin i update by Ci nie przeszkodził. Ja swoje naprawiłem, nie widzę żadnej potrzeby pomagać Ci w naprawie tego, niech Ci nawet pierdolnie wszystko. Mi to lotto, masz Luckiego I Hipstera plus paru hakerów to naprawiaj

Właściciel

@heri Szkoda, że aktualizacja była dzisiaj w nocy czasu polskiego. Proszę podaj Twoje serwery i zweryfikujemy czy nie występują na nim opisane przeze mnie błędy.

Przed 1 była aktualizacja nawet szybciej.

Właściciel

Raczej się nie doczekam, tak jak poprzednio z rozwiązaniem do sklepu. Co tu dużo mówić, śmiech na sali.

@Master on tylko tak gada, a na prawde chuja sie zna i klamie ze zna rozwiazanie hahaha taka prawda, kolejny komik forumowy xD

• 34
    Wyświetlenia