Twój nick: it's me.
Godzina i data zdarzenia: 08/07/2018 12:50
Mapa: dr_oldschool
Nick Admina/Gracza na którego chcesz złożyć skargę: Bartez, Sm3ki oraz Młody Ciapek z Gdyni
Link do profilu steam oskarżonego: Sm3ki | Młody Ciapek z Gdyni | Bartez
Opis sytuacji: No to zacznijmy najpierw od oddawania kredytów przez dwóch panów(czyt. Sm3ki oraz Młody Ciapek z Gdyni). Sm3ki rozpoczął małą pulę w JackPocie(czego nie ująłem na screenie, ponieważ była zmiana mapy, a mi scrashowało wtedy csa, ale można zobaczyć to na demku), do której włączył się między innymi Ciapek. Po tym jak Ciapek wygrał całą pulę, w tym kredyty Sm3kiego, to postanowił mu je oddać(co widać ładnie na screenach). Widząc co zrobił Ciapek, napisałem na chacie, że oddał on właśnie kredyty swojemu koledze i żeby Bartez go zbanował, ale on jak zawsze takie sytuacje olewa i nic nie robi. Na następnej mapie wmawiał mi, że tego nie widział, co jest jego standardową wymówką. Bartez będąc adminem na dr3, a teraz adminem dr5, w ogóle nic nie robi, a stanowisko admina jest dla niego tańszyn vipem, z troszkę większymi przywilejami niż inni. Bartez naprawdę bardzo powierzchownie traktuje stanowisko admina i ma gdzieś czy ktoś łamie regulamin, czy nie.
Apeluje o ukaranie Sm3kiego oraz Ciapka za oddawanie sobie kredytów oraz Barteza ze względu na nierzetelne spełnianie roli admina oraz wiele skarg, które na niego były.
Również chce się odwołać do moich słów, które napisałem na chacie i są widoczne na screenie("KURWA" oraz "jebane cofki"). Czasem pod koniec rundy wchodzę sobie na specta, żeby "wyładować emocje" jak się zirytuje, ale z racji nowego UI nie zadziałał mi skrót klawiszowy i nie przeniosło mnie na specta, w wyniku czego napisałem to na zwykłym czacie. Jeżeli komuś to się nie spodobało, to również mogę ponieść tego konsekwencje 🙂
Dowody: screeny | demko
Świadkowie: Gracze przebywający na serwerze podczas tego incydentu oraz sam Pan Bóg

Opiekun Deathrun 5 Moderator Deathrun

Gracze Sm3ki i Młody Ciapek z Gdyni zostają ukarani banem na okres 2 tygodni. Administrator zostaje ukarany ostatnim ostrzeżeniem. Bartez radzę Ci się ogarnąć i opamiętać, gdyż następnej szansy nie będzie. A Ty Adam ogranicz wulgarny język.
Uważam, że @Nieznajomy i @fredzio1337 podziacie mój werdykt. Jeśli macie jakieś zastrzeżenia, proszę napisać niżej. Pozdrawiam Bart 😉 .
Temat zamknięty

ostatnio edytowany przez bart
  • 2
    Wyświetlenia