Pisze to bo przez dłuższy czas nie będzie mnie na serwerowni przez moją głupotę dzisiaj o 13:00 wyskoczył link darmowe 10$ klikłem wpisałem token potem token steam guard usunięty poczta usunięta jestem wręcz wkurwiony sorry za słowo ale no może sb kupie csa ale nw czy się opłaca wiem że przez swoją głupotę straciłem około 70euro no bo jestem popierdolony i to na tyle może sobie kupie csa nowego nw kto miał mnie na steam dodany to miał i wie co się teraz dzieję z moim kontem i wsumie to na tyle z tego co chciałbym powiedzieć poprostu nie mam steama a kupywac csa mi się niechce trzymajcie się cała serwerownio na dłuszy czas może sobie kupie tak jak już napisałem dzięki na wspólną zabawę trzymajcie się CZEŚĆ
(próbowałem sobie na każdy sposób jaki jest odzyskać konto ale nic to nie dało elo)

ostatnio edytowany przez MuDzYYn

2 pożegnanie???????????????????????????? zw modliszka wariacie

@r Powinnienem to napisac w inforamacjach ale poco ? jak odchodze jak konta nie mam lol

No ja dostalem od ciebie wiadomosc wlasnie o tej stronie ale nie wbilem

@redd Mysle ze ty bys nie podal swojego kodu z tokena XDDDDDDDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@redd Kurwa nie kod tokenu tylko steam guard

Jak do was wiadomości z linkem z mojego konta będą przychodzić to nie wchodzcie w to bo to nie ja pisze jak cos zostałem okradziony!

• 15
    Wyświetlenia